Zawodowa Gala MMA "FORCA II" już w piątek w Radomiu

Zawodowa Gala MMA
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Będziemy mogli zobaczyć 10 pojedynków w klatce. Zapytaliśmy Adriana Kurka – zawodnika, który będzie walczył w walce wieczoru: Jak samopoczucie i forma przed zbliżającą się galą?

- Samopoczucie jak najbardziej dobrze, czuję już powoli delikatną pozytywną adrenalinę gdy pomyślę o piątku, ale to tylko świadczy o tym, jak bardzo będę zdeterminowany w walce. Ponownie dostałem szansę stoczenia pojedynku w walce wieczoru i wiem, że czas od rozpoczęcie gali do mojej walki będzie się bardzo dłużył, jednak nie przeszkodzi mi to w daniu dobrej walki. Forma jest na pewno lepsza niż przy ostatniej walce, ponieważ doszło kolejne pół roku ciężkich treningów. Postaram się nie zawieść rodziny, trenera, kolegów z klubu i oczywiście kibiców. Nieskromnie powiem, że będę chciał walkę zakończyć jak najszybciej. Oczywiście zapraszam wszystkich kibiców mieszanych sztuk walki do „Strefy G2”, w najbliższy piątek - dodaje z uśmiechem Adrian.

A oto zaproszenie na Galę Arbiego Shamaeva:Przypomnijmy, że podczas całej imprezy, będzie można obejrzeć 10 walk w zawodowej formule MMA. Walki odbędą się w klatce „OKTAGONIE”. W Radomiu zagoszczą zawodnicy z Dęblina, Łukowa, Lublina, Kobyłki, Mińska Mazowieckiego i Warszawy. W FORCA II wystąpi 4. debiutantów formuły zawodowej – pozostali zawodnicy mają już za sobą wiele zawodowych walk w galach na terenie Polski.

Gala w Strefie G2 odbędzie się 14 grudnia 2012roku. Wejść do klubu będzie można od godziny 19:00, pierwsza walka rozpocznie się o godz 20:00. Bilety na galę można nabyć w Strefie G2, Hula Park, oraz w Antykwariacie „Na Skwerku” ul. Traugutta 47.

Ceny biletów:
siedzący 50zł
stojący 40zł
miejsca w lożach na piętrze 50zł

JP

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy