Udany turniej zawodników Dragons Fight Club Radom!

Udany turniej zawodników Dragons Fight Club Radom!
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


Za zawodnikami Dragons Fight Club Radom międzynarodowy turniej. Podopieczni Mirosława Guzika oraz Łukasza Guzika, zaprezentowali się na zawodach w Sieradzu z bardzo dobrej strony. Hubert Łomża, Klaudia Deleska, Julia Deleska, Małgorzata Dębicka oraz Anna Gruszka reprezentowali Dragona na turnieju w konkurencji kumite (walki). Jak podkreśla sztab trenerski Dragons zawody w sieradzkiej hali sportowej stały na bardzo wysokim poziomie.

- W każdej kategorii trzeba było stoczyć kilka pojedynków, żeby dostać się do strefy medalowej. Bo bardzo dobrych bojach udało nam się przywieźć trzy medale. - podkreśla Łukasz Guzik.

Dorobek medalowy klubu Dragona wzbogacił się o dwa złote i jeden srebrny krążek. Na najwyższym stopniu podium stanął Hubert Łomża oraz Małgorzata Dębicka. Srebrny medal wywalczyła Julka Deleska. Natomiast Klaudia Deleska oraz Ania Gruszka po bardzo dobrych i wyrównanych pojedynkach odpadły z turnieju po dogrywkach z triumfatorkami swoich kategorii wagowych.

- Dużym wsparciem podczas walk byli nasi wierni kibice sensei Iwona Guzik, sempai Magda Deleska, sempai Paweł Łomża oraz Maciek Dębicki. Turniej w Sieradzu uważamy za udany. - dodaje Łukasz Guzik.

Organizatorem imprezy był Sieradzki Klub Karate Kyokushinkai kierowany przez shihan Roberta Wajgelta.

Reprezentacja Dragona:
Zawodnicy:
Hubert Łomża, Klaudia Deleska, Julia Deleska, Małgorzata Dębicka oraz Anna Gruszka
Trenerzy:
Mirosław Guzik, Łukasz Guzik

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ.


Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy