RADOMIANKA MISTRZYNIĄ EUROPY!

RADOMIANKA MISTRZYNIĄ EUROPY!
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Zawodniczka z Radomia w finale mistrzostw Europy pokonała Greczynkę. Walka zakończyła się po niespełna 90 sekundach przez duszenie krzyżowe. Był to debiut Joanny Gabryluk w kadrze narodowej Jiu Jitsu. Teraz przed uczennicą LO im. Marii Konopnickiej start w kwietniowych mistrzostwach świata, na których nasza zawodniczka chce potwierdzić swoją pozycję w światowym Jiu Jitsu.

Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ.

Sukcesy w sportach walki odnosi również starszy brat Joanny – Dawid, który w ostatnich dniach okazał się najlepszy w prestiżowym turnieju Jiu Jitsu w Vai Finaliza w Warszawie. Radomianin w finale pokonał przeciwnika przez dźwignię łokciową. Dawid jest tak samo jak Joanna członkiem kadry narodowej w Taekwondo. W swoim dorobku ma m.in. tytuł mistrza Europy oraz brązowy medal mistrzostw świata w kategorii wagowej +70kg.


Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ.


Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

#WieszPierwszy

Najczęściej czytane

Ostatnio komentowane

Trasa N-S. Złożona oferta jest za droga

~ Jaki ten PiS jest niedobry,jaki kaczy! 1-Przyznał na dziecko 500 złotych przez co zlikwidował w 80% biedę w Polsce. 2-Przywrócił wiek emerytalny dla kobiet od 60 lat dla mężczyzn od 65 lat. 3-Podniósł płacę minimalną do kwoty 2100 złotych. 4-Podniósł minimalną stawkę godzinową do kwoty 13 zł. 50 gr. 5-Podniósł emeryturę minimalną do kwoty 1000 złotych. 6-Praktycznie zlikwidował bezrobocie,które obecnie jest na poziomie około 6,5% 7-Przyznał też darmowe leki dla seniorów w pewnym wieku. 8-Buduje mieszkania dla obywateli z bonifikatą w systemie „mieszkanie plus” 9-Od stycznia 2018 r. kwota wolna od podatku 8 tys. złotych-nie dla każdego. 10-Przytrzasnął paragrafami lepkie łapki oszustom od Vat-u przez co budżet Polski zyskał około 30 miliardów złotych. a)Mafii paliwowej. b)Mafii tytoniowej i papierosowej. c)Mafii alkoholowej. 11-Rozpędził gospodarkę aż do wrzenia! a)Teraz zapewne znany schładzacz koniunktury czeka w blokach startowych z pełną konewką wody. Zreformował: I-Wymiar Sprawiedliwości,którego domagali się wyborcy w 80% według sondaży. II-Zamierza wszcząć postępowanie roszczeniowe w sprawie reparacji wojennych wobec naszego Zachodniego sąsiada jak i mam nadzieję sąsiada Wschodniego. III-Chce przyznać 500+ emerytom. Ja już nie mogę biorę szturmówkę Unijną i maszeruję na Nowogrodzką. Czy panie ubrane na czarno z parasolką oraz organizacja na trzy duże litery mnie wesprą ?

Polecamy