Przed nami Turniej Dragon's Den Cup 2017!

Przed nami Turniej Dragon's Den Cup 2017!
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


W najbliższą sobotę (14 stycznia) Radom stanie się stolicą sportów "chwytanych". Do Radomia przyjadą zawodnicy z całej Polski, aby wziąć udział w pierwszym tego typu turnieju w naszym kraju. Dragons; Den Cup 2017 to zawody, w którym walkę można skończyć tylko i wyłącznie przez poddanie, co wpływa na jakość oraz szybkość walk.

Oprócz standardowego turnieju, organizatorzy przewidzieli też specjalny 8-osobowy turniej, w którym udział wezmą czołowi zawodnicy sportów chwytanych w kraju. Swoją obecność potwierdzili m.in. Piotr Fręchowicz ( srebrny medalista Mistrzostw Europy ADCC), znany z programu Top Model i odnoszący sukcesy w MMA Adam Niedźwiedź, Dominik Chmiel - czarny pas brazylijskiego jiu-jitsu z Łodzi oraz zawodnik mający na swoim koncie występy dla UFC, największej organizacji MMA na świecie – Marcin Bandel!

- Dla zwycięzców przewidziano atrakcyjne nagrody rzeczowe (m.in. stroje, sprzęt elektroniczny) oraz wysokie nagrody finansowe. Zwycięzcy kategorii otrzymają po 300zł natomiast nagroda za I miejsce w turnieju specjalnym wynosi 1000 zł. - podkreślają organizatorzy zawodów w Radomiu.

Patronat nad wydarzeniem objął Prezydent Miasta Radomia Radosław Witkowski, który ufundował również nagrody dla zwycięzców. Początek turnieju zaplanowano na godzinę 9.00, natomiast 8-osobowy turniej rozpocznie się o godzinie 12.00.
Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy