Piotr Przepiórka staje przed kolejnym wyzwaniem!

Piotr Przepiórka staje przed kolejnym wyzwaniem!
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
Wciąż jeszcze nie milkną echa ogromnego sukcesu naszego radomskiego bohatera - Piotra Przepiórki, który w ubiegły weekend zdobył złoty medal Mistrzostw Polski Seniorów w zapasach w stylu klasycznym. Jak się jednak okazało, na zapaśnika Olimpijczyka Radom, czeka kolejne wyzwanie.
Radość Piotra Przepiórki (Olimpijczyk Radom) po wygranej, finałowej walce z Mateuszem Wolnym (Unia Racibórz)
fot. Szymon Wykrota


Po wywalczeniu mistrza Polski, Piotr Przepiórka zaczął regenerować siły do kolejnych zawodów. Tym razem, będzie walczyć o medale podczas Akademickich Mistrzostw Świata, które odbędą się w Finlandii. W środę (3 października) świeżo upieczony mistrz, wyjechał z samego rana do Warszawy, gdzie czekał go wylot do miasta Kuortane, gdzie rozgrywane są zawody.

W czwartek (4 października) odbędzie się oficjalne ważenie wszystkich zapaśników, zaś kolejnego dnia będą rozgrywane walki. Jak podkreśla Piotr Przepiórka, jego celem, jak zawsze jest walka o najwyższe cele.

- Na każde mistrzostwa sportowe, każdy z zawodników jedzie po medal. Mam nadzieję, że do Radomia uda mi się przywieźć ten najcenniejszy krążek - powiedział Mistrz Polski Seniorów w zapasach.

O poczynaniach naszego radomskiego zapaśnika podczas Akademickich Mistrzostw Świata w Kuortane (Finlandia) będziemy informować Państwa w kolejnych dniach.


Adam Kurasiewicz

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy