Olimpijczyk Radom z wizytą u prezydenta! (VIDEO)

Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ.

Aż dziesięć medali przywieźli zapaśnicy Olimpijczyka Radom z ostatnich Mistrzostw Polski w zapasach, które odbyły się w Zgierzu.

Największym sukcesem Olimpijczyka Radom jest złoty medal w kategorii 75 kg wywalczony przez Arkadiusza Kułynycza. Ze srebrnymi medalami w swoich kategoriach wrócili także Konrad Kośla, Aleksander Korczak i Mateusz Kareciński.

Dodatkowo zapaśnicy z Radomia wywalczyli sześć brązowych medali. Trzecie miejsca w zawodach zajęli Grzegorz Rutkowski, Mateusz Nowak, Michał Kośla, Łukasz Fafiński, Mateusz Treder oraz Rafał Płowiec.

W klasyfikacji drużynowej „Olimpijczyk” Radom uzyskał 428 punktów i wygrał tę klasyfikację. Drugi w zestawieniu AKS Piotrków zdobył 277 punków, a trzeci WKS Śląsk Wrocław zgromadzili 263 „oczka”.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego materiału video z wizyty zapaśników Olimpijczyka Radom u prezydenta miasta Radomia, Radosława Witkowskiego. Materiał przygotował Adam Kurasiewicz.