Ogólnopolski turniej judo zawita do Kowali!

Ogólnopolski turniej judo zawita do Kowali!
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ.

Już w najbliższą sobotę (17 września) punktualnie o godzinie 11:00 w Publicznej Szkole Podstawowej w Kowali pod patronatem starosty radomskiego rozpocznie się Ogólnopolski Turniej Dzieci i Młodzieży w Judo o Puchar Wójta Gminy Kowala!

Rywalizacja toczyć się będzie w kategoriach młodzików i roczników: 2004-2005, 2006-2007 oraz 2008-2009. Gościem specjalnym zawodów będzie doskonale znany w Radomiu, zawodnik MMA Albert "Złoty" Odzimkowski. 

- Uważam, że starty w tak młodym wieku to świetny sposób na kształtowanie charakteru oraz wpajanie zasad zdrowej rywalizacji.  Mówi się, że jedne zawody to jak pół roku treningu na macie i ja również podzielam to zdanie. Dodatkowo młody Judoka już od najmłodszych lat obywa się z atmosferą zawodów oraz ze stresem startowym, a to procentuje nie tylko w sporcie ale również w życiu prywatnym młodego zawodnika. - podkreśla w rozmowie z naszym serwisem, Albert Odzimkowski.

Wstęp na zawody w Publicznej Szkole Podstawowej w Kowali jest oczywiście bezpłatny! Zapraszamy wszystkich na sobotnie zawody!


Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy