Odzimkowski poznał rywala na gali Wieczór Walk R8

Odzimkowski poznał rywala na gali Wieczór Walk R8
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Najświeższe wiadomości sportowe z Radomia i regionu znajdziesz na profilu Sport.Cozadzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Po tym, jak Albert Odzimkowski powierzył swoją karierę w menadżerskie ręce Artura Ostaszewskiego z grupy Shocker MMA Solutions, kariera zawodowa Alberta Odzimkowskiego wyraźnie nabrała tempa.

28-letni zawodnik z Radomia ostatnie pięć pojedynków stoczył pod banderą Fight Exclusive Night, zwycięsko wychodząc z trzech walk. W ostatnich galach TFL Albert "Złoty" Odzimkowski pokonał Mateusza Strzelczyka i Oskara Somerfelda.

Rywalizujący w kategorii półśredniej radomianin obecnie przebywa w USA, gdzie przygotowuje się do czerwcowej gali Wieczór Walk R8 w Krakowie.

- Czuję się tu w USA bardzo dobrze. Ekipa Jackson Wink, zarówno trenerzy, jak i koledzy z maty, przyjęli mnie, jak swojego. Warunki do trenowania są perfekcyjne, więc nie ma mowy o leniuchowaniu! Jest ostra jazda na treningach dwa razy dziennie. - zdradził swoim fanom na jednym z portali społecznościowych Albert Odzimkowski.

W ostatnich dniach "Złoty" poznał swojego przeciwnika na gali Wieczór Walk R8. 10 czerwca w Tauron Arenie radomian zmierzy się ze Szwedem Fernando Gonzalezem. 26-letni przeciwnik Alberta Odzimkowskiego (10-3), na zawodowych walkach MMA zaliczył jak dotąd 7 zwycięstw i poniósł tylko 1 porażkę.

Najświeższe wiadomości sportowe z Radomia i regionu znajdziesz na profilu Sport.Cozadzien.pl na Facebooku - TUTAJNajświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy