MMA. Michał Elsner wygrał w Charkowie VIDEO

MMA. Michał Elsner wygrał w Charkowie VIDEO
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


Podczas gali ProFC 42: Oplot, która odbyła się w sobotę 13 października w Charkowie na Ukrainie, Michał Elsner był najlepszy z trójki Polaków i pokonał Alexandra Butenko.


Radomianin wygrał w walce wieczoru (72 kg). Elsner (MMA 11-11) reprezentujący Virtus Radom, rozprawił się z Butenko (MMA 18-7-1) w bardzo krótkim czasie. Michał odklepał rywala w zaledwie półtorej minuty. Przypomnijmy, że Ukrainiec to czołowy zawodnik z Europy Wschodniej, na co dzień trenowany jest przez Alexandra Emelianenko.

Oprócz Michała Elsnera w Charkowie walczyło jeszcze dwóch Polaków, ale obaj przegrali. W kategorii półśredniej Wiktor Sobczyk (MMA 12-5) z Barra Łódź został błyskawicznie znokautowany prze 20-letniego moskwianina Sergey’a Khandozhko (MMA 9-0). Natomiast Mateusz Ostrowski (MMA 2-1) - Barra Łódź, uległ zapaśnikowi z Białorusi Andrey’owi Makarenko (MMA 2-0). Pojedynek zakończył się po trzech rundach. Polak przegrał na punkty.

J P , źródło mmarocks.pl

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy


Warning: getimagesize(img/zajawki/2_sport/inne/elsner.png): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/clients/client1/web74/web/app/model/Meta.php on line 96