Marga Radom z medalami Pucharu Polski!

Marga Radom z medalami Pucharu Polski!
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ.

Silną, bo aż 15 osobową grupą radomscy fighterzy, stawili się w położonym niedaleko Poznania Luboniu. Tam przez cały dzień toczyli swoje walki w jednym z najmocniej i najliczniej obsadzonym Pucharze w kraju. W zmaganiach udział wzięło ponad 670 zawodników z całej Polski. 

Podopieczni Łukasza Bilskiego pokazali klasę i przywieźli do Radomia oraz Garwolina pokaźną liczbę medali, w tym dwa z najcenniejszego kruszcu. Złoto w swoich kategoriach zdobyli: trener garwolińskiej filii Jakub Piesiewicz w kategorii purpurowych pasów (-67,5kg) oraz Piotr Kacprzak w kategorii niebieskich pasów (-67,5kg). Na najniższym stopniu podium stanęli: Łukasz Siwiec (purpury, -85,5kg), Dominik Białecki (junior, -61,5kg), oraz Dominik Przychodzki (-71,5kg). 

Sezon startowy trwa w najlepsze, więc możemy spodziewać się kolejnych zdobyczy medalowych chłopaków z Marga SFG. W najbliższym czasie zawodnicy z Radomia wystartują w zawodach w Mińsku Mazowieckim, Łodzi oraz na nadchodzących Mistrzostwach Polski BJJ. Trzymamy kciuki!

Wciąż można również dołączyć do teamu Marga Submission Fighting Gym Radom. - Zapraszamy również na zajęcia Jiu-Jitsu dla dzieci, na których poprawiamy koordynację ruchowa najmłodszych, uczymy podstaw brazylijskiej sztuki walki i co najważniejsze, fantastycznie się bawimy! Marga SFG to również zajęcia z Kettlebell pod okiem certyfikowanego instruktora Łukasza Bilskiego! Nauka techniki, podstawowych ćwiczeń oraz poprawa sylwetki, kondycji i zdrowia! - zachęca klub Marga SFG.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy