Little Dragon’s Den Cup I

Little Dragon’s Den Cup I
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Najświeższe wiadomości sportowe z Radomia i regionu znajdziesz na profilu Sport.Cozadzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Po sukcesie turnieju Dragon’s Den Cup organizatorzy postanowili zrobić ukłon w stronę najmłodszych jiu-jiteiros i zorganizować turniej, który będzie nie tylko sprawdzianem ich umiejętności, ale również okazją do dobrej zabawy w gronie rówieśników.

Na maty hali sportowej Zespołu Szkół Budowlanych przyjadą dzieci z całej Polski (m.in. z Radomia, Łodzi, Kalisza) oraz z Europy (Czechy, Słowacja) którzy startować będą zarówno w formule GI (w kimonach) jak i NoGi (bez kimon). Zmagania podzielone będą na kategorie wiekowe, a wystartują dzieci w wieku od 8 do 17 lat.

Turniej Little Dragon’s Den Cup otrzymał Patronat Miasta Radomia a Patronat Honorowy nad wydarzeniem sprawuje Prezydent Radomia Radosław Witkowski.

Start turnieju 11 czerwca od godz. 10.

Wstęp wolny, więc zapraszamy gorąco wszystkich kibiców do pojawienia się na hali i dopingowania dzieciaków! Więcej informacji znajdziecie TUTAJ

Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ.Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy