Końcowe odliczanie do kolejnej walki "Złotego" w MMA!

Końcowe odliczanie do kolejnej walki
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Przed Albertem Odzimkowski pierwsza walka w 2017 roku! Tym razem przeciwnikiem popularnego "Złotego" w kategorii do 77 kg, będzie Oskar Somerfled. Najbliższy przeciwnik zawodnika CrossFight Radom zadebiutował w zawodowym MMA w 2010 roku, gdzie po dwóch wygranych starciach wyleciał do Wielkiej Brytanii, gdzie walczył dla federacji BAMMA. Warto wspomnieć, że Oskar Somerfeld w wakacje 2016 roku zdobył pas mistrza federacji Gladiator Arena, po pokonaniu Łukasza Szczerka.

Na gali FEN 15 Final Strike która odbędzie się 14 stycznia w Lubinie, oprócz walki Alberta Odzimkowskiego kibice będą mogli zobaczyć m.in. pojedynki Mateusza Głąba z Michałem Małkiem, Bubacara Balce z Marcinem Zontkiem, Filipa Tomczaka z Mattem Horwichem, Mateusza Rębeckiego z Adamem Golonkiewiczem, Kamila Gniadka z Michałem Michalskim oraz walkę wieczoru Pawła Biszczaka z Wojciechem Wierzbickim.

Ostatnie starcie popularny "Złoty" stoczył na gali FEN 14 w Katowicach (15 października), gdzie pokonał przed czasem Mateusza Strzelczyka. 

- Miałem sporo dni odpoczynku po ostatniej walce. 17 grudnia miałem stoczyć kolejny pojedynek, jednak nie doszedł on do skutku. Po tym pojawił się termin 14 stycznia i występ na gali FEN. Oskar Somerfled ma bardzo mocny parter, a wszystkie walki wygrywał przed poddania. Szykuje się ciężki pojedynek, ale jestem dobrej myśli. Jestem bardzo dobrze przygotowany. - podkreśla Albert Odzimkowski.

Cały wywiad z Albertem Odzimkowskim, z którym rozmawiał Adam Kurasiewicz, mogą Państwo obejrzeć TUTAJ!

Najświeższe wiadomości sportowe z Radomia i regionu znajdziesz na profilu Sport.Cozadzien.pl na Facebooku - TUTAJ.


Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy