Dwa medale zawodników Cross Fight Radom na MP!

Dwa medale zawodników Cross Fight Radom na MP!
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Zawodniczka Cross Fight Radom, Edyta Mężyk wywalczyła tytuł mistrzyni Polski juniorek w kickboxingu! Trzecie miejsce zajął natomiast Karol Żurowski.

Mistrzostwa Polski juniorów i młodzieżowców w kickboxingu w formule K-1 odbyły się w ubiegły weekend, a klub Cross Fight Radom reprezentowało dwoje zawodników.

Karol Żurowski w kategorii 67kg junior starszy po wygranym ćwierćfinale z zawodnikiem z Torunia dotarł do półfinału gdzie ostatecznie przegrał z bardzo mocnym zawodnikiem z Nowego Sącza, Bartoszem Zającem i zakończył rywalizację na bardzo dobrym trzecim miejscu.

Edyta Mężyk która kontynuuje swoją kickbokserską karierę w Cross Fight Radom (wcześniej RKT Radom) po bardzo trudnej walce półfinałowej z zawodniczką z Łodzi dotarła do finału, gdzie jednogłośną decyzją sędziów wygrała z zawodniczką z Gdańska i została mistrzynią Polski juniorek w kategorii 48 kg.

- To debiut naszego młodego klubu w formule K-1, który okazał się bardzo udany. To dobrze wróży przed mistrzostwami Polski seniorów, które odbędą się w czerwcu. Zawodnicy pokazali wysokie umiejętności i ogromny charakter. Klub nie zwalnia tempa i już w niedzielę wyrusza na Amatorską Ligę MMA do Żyrardowa - mówi trener Albert Odzimkowski.

Michał Nowak (m.nowak@cozadzien.pl) / fot. archiwum cozadzien.pl

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy