Dragon’s Den Cup

Dragon’s Den Cup
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Najlepsze wiadomości video z  Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube -  TUTAJ

Na matach Zespołu Szkół Budowlanych rywalizowało ponad 100 uczestników z Polski, a także Litwy, Czeczenii, Rosji i Czech. - Bardzo cieszymy się, że na pierwszy turniej Dragon’s Den Cup przyjechała czołówka brazylijskiego jiu-jitsu z naszego kraju. Podobne turnieje odbywają się w Stanach, w Europie w Czechach, natomiast w Polsce był to pierwszy tego typu turniej i na pewno nie ostatni - powiedział nam jeden z organizatorów.

Galeria

Zawody stały na wysokim poziomie, a dzięki regułom, w których walka może się zakończyć jedynie przez poddanie (odklepanie przeciwnika, przerwanie przez sędziego) mogliśmy zobaczyć dynamiczne i atrakcyjne dla oka zmagania.

Oprócz turnieju zasadniczego, odbył się również turniej, w którym udział wzięli zaproszeni przez organizatora zawodnicy. - W turnieju Invitational mogliśmy zobaczyć zawodników z górnej półki, zawodników, którzy są znani również w Europie czy poza Starym Kontynentem. Piotr Fręchowicz, Dominik Chmiel, Adam Niedźwiedź czy mający za sobą przygodę w UFC Marcin Bandel - oni wszyscy przyjechali do Radomia, aby powalczyć o fantastyczne nagrody - dodaje organizator.

- W tym miejscu chcielibyśmy podziękować miastu Radom oraz prezydentowi Radosławowi Witkowskiemu, który od początku wspierał naszą inicjatywę i ufundował nagrody pieniężne dla zwycięzców poszczególnych kategorii. A także ogromne podziękowania i ukłony dla naszych sponsorów, dzięki którym mogliśmy obdarować zwycięzców nie tylko nagrodami rzeczowymi, ale również finansowymi - powiedział organizator.

Wyniki turnieju można sprawdzić na oficjalnym fanpage’u turnieju - TUTAJ

To pierwsza tego typu impreza w Radomiu, ale jak zapewniają organizatorzy, po pozytywnym oddźwięku możemy spodziewać się kolejnych!Najświeższe wiadomości z  Radomia i  regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku -  TUTAJ.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy