Cztery medale zapaśników Olimpijczyka w Kostrzynie

Z czterema medalami Międzynarodowych Mistrzostw Polski juniorów i kadetów, które odbyły się w Kostrzynie, wrócili zapaśnicy Olimpijczyka Radom.

W kategorii kadetów na najniższym stopniu podium uplasował się Dominik Dudziński (42 kg), natomiast Jakub Ściegliński był piąty (50 kg).

Wśród seniorów złoty krążek wywalczył Krystian Szymczyk (60 kg). W tej samej wadze brązowy medal zdobył Przemysław Piątek, a Dawid Kuczyński uplasował się na piątej pozycji. Na drugim stopniu podium w kategorii wagowej 120 kg stanął Mateusz Karecinski, natomiast Rafał Płowiec był piąty. Na tym samym miejscu sklasyfikowani zostali także Grzegorz Rutkowski (55 kg) oraz Igor Rdzanek (66 kg).