Albert Odzimkowski przed kolejnym starciem na gali FEN!

Albert Odzimkowski przed kolejnym starciem na gali FEN!
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Najświeższe wiadomości sportowe z Radomia i regionu znajdziesz na profilu Sport.Cozadzien.pl na Facebooku - TUTAJ.


Przed Albertem Odzimkowski pierwsza walka w 2017 roku! Już 14 stycznia w hali RCS w Lubinie radomski fighter stoczy kolejny zawodowy pojedynek na gali Fight Exclusive Night. Tym razem przeciwnikiem popularnego "Złotego" w kategorii do 77 kg, będzie Oskar Somerfled.


Najbliższy przeciwnik Alberta Odzimkowskiego zadebiutował w zawodowym MMA w 2010 roku, gdzie po dwóch wygranych starciach wyleciał do Wielkiej Brytanii, gdzie walczył dla federacji BAMMA. Warto wspomnieć, że Oskar Somerfeld w wakacje 2016 roku zdobył pas mistrza federacji Gladiator Arena, po pokonaniu Łukasza Szczerka.

Na gali FEN 15 Final Strike która odbędzie się 14 stycznia w Lubinie, oprócz walki Alberta Odzimkowskiego kibice będą mogli zobaczyć m.in. pojedynki Mateusza Głąba z Michałem Małkiem, Bubacara Balce z Marcinem Zontkiem, Filipa Tomczaka z Mattem Horwichem, Mateusza Rębeckiego z Adamem Golonkiewiczem, Kamila Gniadka z Michałem Michalskim oraz walkę wieczoru Pawła Biszczaka z Wojciechem Wierzbickim.

Warto dodać, że dla Alberta Odzimkowskiego będzie to pierwszy pojedynek w nowym roku. Ostatnie starcie popularny "Złoty" stoczył na gali FEN 14 w Katowicach (15 października), gdzie pokonał przed czasem Mateusza Strzelczyka. 


Najświeższe wiadomości sportowe z Radomia i regionu znajdziesz na profilu Sport.Cozadzien.pl na Facebooku - TUTAJ.


Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy