Radomska drużyna mistrzem Mazowsza

Radomska drużyna mistrzem Mazowsza
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Najświeższe wiadomości sportowe z Radomia i regionu znajdziesz na profilu Sport.Cozadzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Zawodniczki juniorskiego zespołu Sportowej Czwórki na co dzień uczą się w Publicznym Gimnazjum numer 4 w Radomiu. Dziewczyny, które są trenowane przez Agnieszkę Kotowicz i Marcina Brodeckiego w miniony weekend wystąpiły w Mazowieckiego Olimpiadzie Młodzieży Szkolnej.

W fazie grupowej radomski zespół wygrał dwa spotkania. W pierwszym pojedynku Sportowa Czwórka pokonała 7:0 PG Mroków, a w drugim meczu okazała się lepsza od PG Somianka 4:2. Na zakończenie pierwszej części turnieju Sportowa Czwórka rozbiła PG Mochowo 5:1 i z pierwszego miejsca awansowała do dalszej fazy zmagań.

W półfinale radomianki pokonały 7:1 zawodniczki z warszawskiego gimnazjum, a w finale okazały się lepsze od PG Baboszowo. Mecz o złoto zakończył się zwycięstwem LUKS Sportowej Czwórki Radom 2:0. Dzięki temu zawodniczki z PG numer 4 w Radomiu obroniły tytuł mistrzyń Mazowsza.

Skład:

Natalia Grzyb, Wiktoria  Kwiek, Julia Bińkowska, Joanna Michalczewska, Małgorzata Sulisz, Julita Mazurkiewicz, Paulina Wołczyńska, Patrycja Wnukowska, Amelia Chmura, Klara Karoń.

Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ.


Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy