Piłkarki Czwórki nagrodzone przez prezydenta! FOTO

Piłkarki Czwórki nagrodzone przez prezydenta! FOTO
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Na piątkowym spotkaniu władz miasta z młodymi radomskimi sportowcami, nie mogło zabraknąć zawodniczek Sportowej Czwórki. Przypomnijmy, że dziewczęta zdobyły wicemistrzostwo Polski do lat 19 w czerwcu tego roku. Obok piłkarek na spotkaniu pojawiły się m.in. łuczniczki.

[gallery id=219]

Na spotkaniu co prawda zabrakło Andrzeja Kosztowniaka, ale Ryszard Fałek godnie go zastąpił. Gratulacji i słów wdzięczności, ze stron władz miast anie było końca. Sportowa Czwórka osiągnęła bardzo dobry wynik jeśli chodzi o klasyfikację prowadzoną przez Ministerstwo Sportu i Turystyki - 4 miejsce w Radomiu.

- Mało który klub w tak krótkim czasie zrobił tak wiele jak my. W naszej dyscyplinie istnieje wiele klubów, które działają od kilkunastu lat, a nigdy nie zdobyły ani jednego medalu mistrzostw Polski, a my go mamy. Jest to ogromny powód do zadowolenia. Przypomnę tylko, że nasze dziewczyny (70% z nich uczy się w klasach sportowych) pozostawiły w pokonanym polu m.in. Szkołę Mistrzostwa Sportowego z Konina, która od wielu lat jest głównym kandydatem do złotego medalu - mówił trener Czwróki Marcin Brodecki.
J P, fot. Michał Sołśnia

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy


Warning: getimagesize(img/zajawki/2_sport/ludzie/tn_dsc_7597.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/clients/client1/web74/web/app/model/Meta.php on line 96