Mocne rywalki w sparingach Czwórki Radom

Mocne rywalki w sparingach Czwórki Radom
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
Górnik Łęczna, AZS PSW Biała Podlaska, a także GOSiRKi Piaseczno sprawdzą formę pierwszoligowego zespołu piłkarek Czwórki Radom w okresie przygotowawczym do rundy wiosennej.Pełna lista sparingów pierwszoligowca z Radomia znana ma być wkrótce, ale już teraz klubowy portal zapewnia. - Udało nam się ustalić kilku sparingpartnerów drużyny Sportowej Czwórki. Trenerzy Luksiar bardzo wysoko wieszają poprzeczkę swoim podopiecznym i zamierzają się mierzyć z jak najmocniejszymi rywalkami. Formę radomianek sprawdzą między innymi drużyny grające na co dzień w ekstralidze - Górnik Łęczna, AZS Biała Podlaska oraz GOSiRKi Piaseczno.

Piłkarki Czwórki serię gier kontrolnych zakończą najprawdopodobniej 16 marca, a to dlatego, że tydzień później ruszyć mają już rozgrywki w obu grupach I ligi. Polski Związek Piłki Nożnej opublikował  terminarze na rundę wiosenną.

Zgodnie z rozpiską radomianki w pierwszej kolejce zmierzą się z Golem Częstochowa. Zakończenie sezonu 2012/2013 zaplanowano na sobotę 8 czerwca. Następnie odbędzie się jeszcze finał Pucharu Polski. Warto jednak pamiętać, że zespół z Radomia ma jeszcze do rozegrania zaległy mecz z ósmej kolejki rundy jesiennej z Podgórzem Kraków.


źródło informacji: Czwórka Radom oraz SportRadom.pl


Adam Kurasiewicz (a.kurasiewicz@cozadzien.pl)

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy