Czwórka zagra z Koroną na nowym stadionie przy Narutowicza

Czwórka zagra z Koroną na nowym stadionie przy Narutowicza
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


W niedzielę (23 września) o godz. 11.00, odbędzie się spotkanie I ligi kobiet: LUKS Sportowa Czwórka Radom - KS Korona Łaszczów. Mecz rozegrany zostanie na nowym stadionie miejskim przy ul. Narutowicza w Radomiu.

Korona po 2 ligowych kolejkach plasuje się na 7 miejscu w I-ligowej tabeli. Piłkarki z Łaszczowa zanotowały do tej pory wysoką porażkę z AZS AWF Katowice (0:5 u siebie) oraz zremisowały 1:1 z Wandą w Krakowie.

Radomskie piłkarki to faworyt niedzielnego pojedynku. Podopieczne Marcina Brodeckiego w I-lidze co prawda są dopiero na 8 miejscu (zaraz za Koroną) i nie zdobyły w I lidze w tym sezonie punktów, ale rozegrały tylko jedno spotkanie w którym uległy na wyjeździe bardzo mocnym Czarnym Sosnowiec 1:2.

Całkiem inaczej idzie im natomiast w Pucharze Polski. Tam Czwórka przedarła się do IV rundy, po zwycięstwach nad Zamłyniem Radom (6:0) oraz Pegazem Drobin (4:3). W niedzielę LUKSiary wybiegną po raz pierwszy na murawę nowego stadionu przy Narutowicza. Miejmy nadzieję, że obiekt okaże się szczęśliwy i radomianki będą mogły cieszyć z pierwszej zdobyczy punktowej w tym sezonie.

LUKS Sportowa Czwórka Radom - KS Korona Łaszczów, niedziela godz. 11.00 stadion przy ul. Narutowicza w Radomiu. Wstęp wolny.

J P

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy