Czwórka zagra we wtorek zaległe spotkanie z Golem

Czwórka zagra we wtorek zaległe spotkanie z Golem
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

LUKS Sportowa Czwórka Radom fot. S WRadomianki do tej pory grały mecze praktycznie co dwa tygodnie. Działo się tak, że najpierw Gol, a później Podgórze Kraków nie mogły zmierzyć się z radomiankami w pierwotnych terminach. Efektem takiego obrotu sprawy jest to, że Czwórka musi teraz grać niemal co trzy dni.

Dziewczyny dopiero co wróciły z Nowego Sącza, gdzie zremisowały 2:2 ze Starówką, a już muszą mierzyć się z kolejnym ligowym rywalem - Golem Częstochowa. Będzie to zaległe spotkanie z 1. kolejki.

Częstochowianki są aktualnie wiceliderem tabeli I ligi. Mają na koncie 7 zwycięstw i tylko 1. porażkę co daje im niezły dorobek w postaci 21 punktów. Czwórka zajmuje w zestawieniu jedną pozycję niżej ze stratą 7. oczek do Gola. Wtorkowy mecz, będzie starciem dwóch zespołów sąsiadujących ze sobą w tabeli co zdecydowanie powiększa jego stawkę. Czwórka ma szansę zmniejszyć bezpośrednią stratę do wicelidera. Dodatkowo wokół meczu panuje dość dziwna atmosfera. Częstochowianki nie przyjechały na mecz do Radomia w pierwotnym terminie, ze względu na kłopoty zdrowotne. Przedstawiły nawet odpowiednie zaświadczenia lekarskie. Jednak wiadomym jest fakt, że w tym czasie piłkarki z Częstochowy rozgrywały mecze w rozgrywkach LZS. Cała sprawa została zbadana przez odpowiednią komórkę PZPN i okazało się, że Czwórka nie dostanie punktów walkowerem, meczu musi więc być rozegrany.

LUKS Sportowa Czwórka Radom - Gol Częstochowa - wtorek (13. listopada) godz. 11.00, boisko ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Narutowicza w Radomiu

J P

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy