Czwórka wywalczyła awans do Mistrzostw Polski Juniorek

Czwórka wywalczyła awans do Mistrzostw Polski Juniorek
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


Radomianki wygrały fazę eliminacyjną i dostały się do Mistrzostw Polski. Sportowa Czwórka, grała na turnieju w Warszawie. Czwórce przyszło rywalizować w grupie razem z Pogonią Siedlce, Pragą Warszawa i AZS PSW Biała Podlaska. 

Podopieczne Marcina Brodeckiego wysoko wygrały spotkanie z Pogonią Siedlce bo aż 11:0! W drugim meczu Czwórka wygrała 2:1 z Pragą Warszawa. Ostatnia potyczka w grupie, zakończyła się dla radomianek bezbramkowym remisem z Białą Podlaską.

Jesteśmy zadowoleni z awansu, to był nasz główny cel. Dziewczyny pokazały, że potrafię się mobilizować w ważnych momentach i za to chciałbym je pochwalić. Generalnie zagraliśmy poprawnie, ale jest kilka elementów ktore trzeba poprawić i nad tym będziemy się koncentrować  podczas zimowych przygotować - mówił trener Czwórki Marcin Brodecki

Czwórka zajęła pierwsze miejsce w swojej grupie i teraz czeka na półfinały, które odbędą się w maju przyszłego roku. W między czasie piłkarki, będą rywalizowały także w halowych mistrzostwach Polski.

Juniorki trenują z seniorkami i zaczynają okres roztrenowania. Czekają nas jeszcze eliminacje do halowych mistrzostw Polski, ale traktujemy to raczej jako przyjemność dla dziewczyn żeby sobie pograły - dodał trener Brodecki.

J P

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy