Bardzo ważne spotkanie Czwórki Radom

Bardzo ważne spotkanie Czwórki Radom
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


Zawodniczki Sportowej Czwórki Radom już w najbliższą sobotę (13 maja) zagrają na wyjeździe, z walczącą o utrzymanie w lidze - Wandą Kraków. Zespół prowadzony przez Wojciecha Pawłowskiego, aby dalej liczyć się w grze o awans, musi najbliższe spotkanie wygrać i zapisać na swoje konto kolejny komplet punktów.

LUKS Sportowa Czwórka Radom- LKS Goczałkowice Zdrój


Radomianki do meczu w Krakowie przystąpią po czterech słabszych występach. Sportowa Czwórka to obecny lider rozgrywek I ligi, ale w ostatnich swoich występach nie zdołał zapisać zwycięstwa. Piłkarki Wojciecha Pawłowskiego po porażce z z LKS Goczałkowice Zdrój 0:1 w ramach 13. kolejki, w dwóch kolejnych spotkaniach zanotowały same remisy: 0:0 z Resovią Rzeszów oraz 1:1 z AZS II Wrocław.

Radomianki wciąż są liderem w rozgrywkach I ligi grupy południowej, jednak nad drugim zespołem w tabeli - Rolnikiem Głogówek, ma już tylko dwa punkty przewagi. Starcie Sportowej Czwórki z Wandą Kraków, będzie niezwykle ważne. Radomianki wykonać swój plan, jakim jest awans do piłkarskiej ekstraklasy, muszą wspiąć się na wyżyny swoich umiejętności i zdobyć bezcenny komplet punktów.

Po meczu w Krakowie, Sportowa Czwórka rozegra jeszcze dwa pojedynki. W sobotę (20 maja) radomianki podejmą na własnym boisku Sokół Kolbuszowe Dolną, a tydzień później zagrają na wyjeździe z ULKS Bogdańczowice.

Spotkanie 16. kolejki I ligi kobiet grupy południowej pomiędzy Wandą Kraków, a Sportową Czwórką Radom, rozegrane zostanie w sobotę (13 maja) o godzinie 16:00 na stadionie przy ul. Odmogile 1b.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy