Wysoka wygrana Broni

Wysoka wygrana Broni
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

W kolejnym letnim sparingu klub z Plant wysoko pokonał Energię Kozienice. Już do przerwy podopieczni Artura Kupca prowadzili 4:0. Na początku spotkania Konrad Paterek wypuścił piłkę Kamilowi Czarneckiemu, a najlepszy strzelec Broni w ubiegłym sezonie pokonał bramkarza w sytuacji sam na sam. Czarnecki po kwadransie miał już na koncie dwa gole - tym razem wykończył akcję Dominika Leśniewskiego. Po nieco ponad pół godzinie gry dwukrotnie trafił Paterek. Po przeciwnej stronie boiska piłka trafiła w poprzeczkę po strzale jednego z zawodników Energii. Po zmianie stron na boisku niewiele się działo. Gospodarze nacierali i w końcu dopięli swego strzelając honorowego gola. Wynik w końcówce gry ustalił Przemysław Nogaj.

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjciIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjciIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

Energia Kozienice - Broń Radom 1:5 (0:4)
Bramki: Książek (72') - Czarnecki (8', 15'), Paterek (36', 38'), Nogaj (85')

Energia: Baranowski - Szary, Lament, Kędra, Wójcik, Piasek, Kołodziejczyk, Gil, Bogacz, Skowroński, Książek oraz Różański, Sobolewski, Czerwiński, Wasilewski, Grot, Ośka, Ciupiński. 

Broń: Kula - Pietralski, Gorczyca, Kventsar, Wicik, Leśniewski, Czarnota, Imiela, Paterek, Więcek, Czarnecki. 

Broń II: Młodziński - Góźdź, Możdżonek., W. Kupiec, Gorczyca (65 Machajek), Leśniewski, Sala, Nogaj, Więcek, Czarnecki (63 Winiarski). 

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjQxIiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjQxIiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

Szymon Janczyk

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ
Anonim
lub
  • avatar
    ~rgks 2018-07-30 12:49
    proponuję redakcji zrobić ankietę .Kto chce czytać o tej plantowej niedoróbce ? zapewniam ,że nikt .Dlatego jako mieszkaniec tego miasta i czytelnik waszego portalu nie mam ochoty czytać o bronce i jej podbojach seksualnych oraz o jej rozwiązłości.Dlatego domagam się ankiety .Niech każdy zagłosuje czy piszemy o ladacznicy czy też nie !!!
    • 63%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~BR 2018-07-31 09:10
      Sam swoją obecnością tu, odpowiedziałeś na swoje pytanie zawarte w drugim zdaniu swego wpisu.
      • 83%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 2018-07-31 14:05
      ty czytasz głąbie :)
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~BR 2018-07-31 09:13
    Seledynowi piszą, że nie chcą czytać artykułów o Broni. Pytanie więc, po co w nie klikają, bez tego przecież nie mogli by pisać komentarzy. Drażni was to? Nie klikajcie, nie wchodźcie, nie denerwujcie się, szanujcie zdrowie, bo jeszcze zapewne wam się przyda gdy dowiecie się, że z boiska na S będą nici.
    • 100%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    Szymon Janczyk 2018-07-29 11:08
    Szanowni, to nie ja usuwam komentarze. Obecnie są one automatycznie blokowane (jak widać nie do końca to działa, dlatego wciąż wprowadzamy poprawki), a te niewyłapane przez bota moderuje administrator strony. Rozumiem, że nie każdy chce to czytać, ale też proszę o wyrozumiałość dla admina, bo dziennie komentarzy są setki i ciężko wszystko nadrabiać. A zwłaszcza w niedzielę.
    • 50%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~czytelnik 2018-07-29 20:20
      A może rozwiązaniem było by po prostu zablokowanie możliwości komentowania pod artykułami z temat Broni i Radomiaka,chociaż nie do końca by to rozwiązało problem. Pod tekstami o radomskiej polityce również poziom dyskusji bywa żenujący. Może logowanie było by metodą?
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 2018-07-29 21:43
      A może komuś w CZD jest to na rękę, żeby dzieci się wyzywaly? Najważniejsza jest statystyka prawda panie,, Red,, Janczyk?
      • 67%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      Szymon Janczyk 2018-07-29 22:53
      Mam opcję wyłączenia komentarzy pod swoimi tekstami, ale uważam, że w ten sposób zabrałbym komuś możliwość pytania czy merytorycznej wymiany zdań. Taka się zdarza i niech to będzie nawet jedna osoba, ale szkoda byłoby taką stracić. Ja wychodzę z założenia, że piszę dla czytelnika, jego zdanie się dla mnie liczy i chętnie rozmawiam w komentarzach, jak tylko mam na to czas. Nie byłoby w porządku zabieram ludziom prawo głosu. :)
      • 50%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Romek 2018-07-30 06:32
      Komentarz usunięty
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 2018-07-30 10:30
      O jakiej merytoryce piszesz. To jest szambo, które tworzy jeden pryszczaty szczeniak. No chyba, że jest to miód na twoje serce
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~rgks 2018-07-30 11:56
      brawo Panie Szymonie ! na pochybel tym pryszczatym ścierwom z narutowicza ! istnieje tylko pytanie po co to pisać o takim czymś jak ta zakompleksiona prymitywna drużynka z 90 letnią historią bez kibiców i bez sukcesów poza szczekaniem w internecie .Wstydziłby się szanowny Pan redaktor pisać o czymś tym a jeszcze komentarze pod artykułami o tej żenującej drużynce frustratów nie przynoszą chwały redakcji.Wszelkie artykuły o bronce powinny być w kronice kryminalnej na posterunku milicji M.O.
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~czytelnik 2018-07-30 22:58
      Cóż,jeśli to co dzieje się pod niektórymi artykułami na CzD, p. Janczyk nazywa "merytoryczną dyskusją" to pozostaje mi tylko pogratulować poczucia humoru. Niestety 99% komentarzy skutecznie zniechęca do zaglądania pod artykuły. Między innymi z tego powodu przestałem zaglądać na stronę jednego z lokalnych czasopism (na przykład nie mogą czy nie chcą sobie poradzić z komentarzami reklamującymi kancelarie odszkodowawcze Może,jak napisałem wcześniej rozwiązaniem problemu było by logowanie się żeby dodać komentarz? Część tych którzy poziom zaniżają zrezygnuje a ci którzy będą na prawdę chcieli komentować z sensem zalogują się. Chyba że faktycznie,dla CzD ważna jest ilość odsłon...
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 2018-07-30 23:44
      Janczyk nie rób z siebie pajaca większego niż jesteś. Jesteś golebiarzem i cieszą ci takie wrzuty na Broń. Nigdy nie będziesz dziennikarzem. No chyba że w disco połowę dami. Ale Tatarkowi za rok może się to znudzić i skończysz jak Szprendalowicz.
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~ 2018-07-30 20:34
    Komentarz usunięty
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~ 2018-07-30 17:07
    Komentarz usunięty
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~rgks 2018-07-30 17:00
    mam takie pytanie do wiernych fanów z plant.Mianowicie ile razy nasza dziewczyna i pięknym imieniu bronisława została poniżona i zgwałcona w Łodzi ??? 1,2,3,4,5,6,7,8, ??? tylko jedna odpowiedz jest prawidłowa !
    • 100%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~ 2018-07-30 16:58
    Komentarz usunięty
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~Gienek 2018-07-30 15:05
    Jojek z trójkąta wraz z Bułą to dwie kurwy i cipy bez zasad i honoru.
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~ 2018-07-30 13:04
    Komentarz usunięty
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~Jarosław G. ps. Jojek 2018-07-30 08:58
    Jestem Jojek z trójkąta i jestem pedofilem. Podrywałem swoją żonę jak miała 14 lat. Jestem przewalaczem i pijakiem. Okradam ludzi którzy ze mną piją.
    • oceń:
    • |