Goście przy piłce, Radomiak cofnięty do defensywy.

GOOOOOL!!! PETER MAZAN Z DYSTANSU, WYKORZYSTAŁ BŁĄD BRAMKARZA!!!

76'

Colina zaspał z kryciem, goście z dystansu, niecelnie.

75'

Nie będziemy już komentować decyzji sędziego. W każdym razie jest głównym aktorem tego spotkania, zwłaszcza teraz, bo piłkarzom chyba nie chce się grać.

74'

Kolejny dziwny faul odgwizdany przez sędziego Marciniaka.Okazja do dośrodkowania dla gości.

73'

Faliszewski opuszcza boisko, w jego miejsce Mateusz Stryjewski.

72'

Leży piłkarz Znicza, mamy przerwę w grze.

71'

Błąd obrońców Znicza, podanie do bramkarza, ale ten opanował sytuację. Po chwili faul Radomiaka.

70'

Mikita skiksował, przez to goście mieli okazję, na szczęście obyło się bez zagrożenia.

69'

Brzydki faul Machalskiego, ale bez kartki.

68'

Lekki strzał gości, broni Gostomski.

67'

Zbyt lekkie podanie w kierunku Szuprytowskiego.

66'

Rzut rożny dla Radomiaka, bez zagrożenia. Po chwili wycofujemy się, Jakubik zagrywa do Skowrona, ten niecelnie podaje i ratuje się faulem.

65'

Groźnie Klepczarek głową! Na szczęście obok bramki.

64'

Traci Szuprytowski, groźnie, na szczęście Tarnowskiego zablokował Agu. Korner.

64'

Radomiak w defensywie, wybijamy piłkę.

63'

Jest także Damian Szuprytowski, który zmienia Jakuba Rolinca.

62'

Leandro schodzi z boiska, w jego miejsce Wróbel.

61'

Patryk Kubicki z żółtą kartką za faul na Leandro.

60'

Akcja Rolinca powstrzymana przez obrońcę. Będzie rzut rożny.

59'

Dramatycznie sędziuje ten mecz Marciniak... Piłkarz Znicza z piękną symulką,za którą Rolinc obejrzał żółtą kartkę...

58'

Nic ciekawego nie widzimy na boisku. Nie to, że zaślepia nas słońce, po prostu niewiele się dzieje.

57'

Zamieszanie na boisku, zberali się piłkarze obydwu zespołów.

56'

Mnożą się faule, jednak kartki tylko dla nas... Leandro z żółtą kartką.

55'

Simon Colina zmienia Matthieu Bembę.

54'

Wybijamy piłkę daleko od wlasnej bramki.

54'

Rzut wolny dla Znicza, okazja do dośrodkowania.

53'

Michał Grudniewski napomniany żółtą kartką.

52'

Naciskamy, jednak brakuje wykończenia akcji.

51'

Wciąż bronimy, szukamy okazji do szybkiego ataku. Jakubik z dystansu - ponad bramką.

50'

Blokujemy strzał rywali, ale Znicz teraz przeważa.

49'

Klabnik w walce z rywalem, przegrał, ale zablokował jego podanie.

48'

Znów atakuje Radomiak, ale goście wybijają na korner.

47'

Mikita świetnie wyłożył Rolincowi, ten minął bramkarza, ale nie zdążył oddać strzału.Po chwili uderzył z ostrego kąta, ale tylko w boczną siatkę.

46'

Wracamy do gry! Wznawiają goście.

45+2'

Leandro do Jakubika na skrzydle, ten słabo dośrodkował, ale mamy korner. To znaczy mielibyśmy, bo sędzia stwierdził, że to idealny moment na zakonczenie pierwszej połowy meczu.

45+1'

Próbował Agu, ale w walce o piłkę faulował rywala.

45'

Piłka do Mazana za plecy obrońców, ale Słowak był na spalonym.

44'

Bronimy się przed atakami. Chociaż trzeba przyznać, że w dziesiątkę, bo Bemba kryje swój cień.

43'

Typowy mecz walki. Co niestety nie świadczy najlepiej o poziomie tego spotkania.

42'

Świetna akcja Radomiaka! Dwójkowe rozegranie, ale zablokowane podanie Mikity w pole karne.

41'

Tarnowski zakręcił obrońcą, strzelił z pola karnego... minimalnie niecelnie!

40'

Leandro z rzutu rożnego, niepewna interwencja bramkarza i faul naszego zespołu.

40'

Leandro zatrzymany przez rywala, rzut rożny.

39'

Kolejne podanie za plecy obrońców, ale szybszy bramkarz.

38'

Zabawna sytuacja. Oddaliśmy piłkę rywalom, a oni... oddali ją nam.

37'

Tymczasem Warta Poznań prowadzi z Olimpią Elbląg.

36'

Niewiele się dzieje, po stracie bramki gramy słabo i bez pomysłu.

35'

Sporo walki w środku pola w ostatnich minutach, spokojna gra.

Tym razem napomniany Faliszewski ze Znicza.

Żółta kartka dla Chinonso Agu.

30'

Tarnowski uderzył z dystansu i pokonał Gostomskiego...

29'

Leandro na skrzydle, urwał się obrońcy i uderzył, ale niecelnie.

26'

Leandro z rzutu wolnego pośredniego trafił w rywala, chwila przerwy w grze.

24'

Ależ błąd teraz Znicza. Rybak zagrał do bramkarza, a ten złapał piłkę. Rzut wolny pośredni.

22'

Leo znów na skrzydle, spróbował wypuścić Bembę, ale ten nawet nie wystartował.

19'

GOOOOOOOOOOL! Leandro na skrzydle, zbiegł, minął obrońcę i w ostatniej chwili musnął piłkę pokonując bramkarza!

18'

Bemba uderzał z woleja po rzucie rożnym, ale posłał piłkę w stratosferę.

17'

Rolinc wpadł w pole karne, zakręcił, ale tylko rzut rożny.

16'

Bemba próbował wybijać, ale trafił w rywala na naszej połowie...

14'

Goście z rzutu wolnego, dośrodkowanie, niecelne.

13'

Groźnie Znicz, Grudniewski zablokował jednak strzał Czarneckiego.

12'

Dalekie podanie za plecy obrońców, ale szybszy Kalinowski.

9'

Strzał Leandro z ostrego kąta, niecelny.

Wracamy, przepraszamy i nadrabiamy zaległości.

4'

Michał Grudniewski na chwilę poza boiskiem, potrzebuje pomocy lekarza.

3'

Matthieu Bemba przez przypadek uszkodził... swojego kolegę z zespołu.

3'

Radomiak próbuje swoich sił na skrzydle.

2'

Skowron krótko do Rolinca, ten zakręcił obrońcą i uderzył z ostrego kąta, ale ponad bramką.

1'

Od pierwszych minuta ofensywa Radomiaka i mamy rzut rożny.

17:04

I zaczynamy mecz! Ze środka Radomiak, który dzisiaj zagra w zielonych spodenkach i białych koszulkach.