Uniwersytet zagra u siebie

Uniwersytet zagra u siebie
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Szczypiorniści KS Uniwersytetu Radom w najbliższej kolejce zmierzą się z KSSPR Końskie. W meczu 11. kolejki I ligi piłkarzy ręcznych, radomianie podejmą zespół, który ma na koncie pięć zwycięstw. Przeciętna dyspozycja naszego zespołu sprawia, że każdy mecz jest dla Uniwestytetu "meczem o życie". Aktualnie szczypiorniści z Radomia plasują się na 13. miejscu w tabeli. 

Sobotni rywale radomskiego zespołu wygrali dotychczas o dwa mecze więcej od Uniwersytetu i zajmują 9. pozycję w I lidze. W poprzedniej kolejce piłkarze z Końskich pauzowali, ich mecz został przełożony na początek stycznia. Wcześniej nasi sobotni rywale przegrali z Czuwaj Przemyśl aż 21:31. Forma szczypiornistów z KSSPR jest więc sporą niewiadomą, co mogą wykorzystać radomianie.

Piłkarze Uniwersytetu grają w kratkę, jednak niemalże zawsze toczą bardzo zacięte boje z ligowymi rywalami. Ostatnio radomianie ponieśli porażkę w Łodzi, gdzie przegrali z miejscową Politechniką Anilana. W poprzednim meczu przed własną publicznością, radomscy szczypiorniści pokonali ŚKPR Świdnica 32:24, odnosząc pierwsze domowe zwycięstwo w sezonie.

Mecz KS Uniwersytetu z KSSPR Końskie rozpocznie się w sobotę, 2 grudnia, o godz. 18 w hali UTH, przy ul. Chrobrego 29c w Radomiu.

Szymon Janczyk / fot. Emil Ekert

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ
Anonim
lub

Polecamy