baner

Zawodnicy Radomskiego Klubu Taekwon Do znowu wygrywają

Udany występ zawodników Taekwon Do Radom podczas zmagąń 15 Ligi Amatorów MMA. Cała impreza odbyła się w Sochaczewie, a z spośród dziesięciu zawodników z Radomia aż dziewięciu stanęło na podium.

Taekwon-do Radom fot. S WNajistotniejsze w tego typu zawodach jest zdobywanie doświadczenia. Jak twierdził sam German Anfinogenov pod ty względem zawodnicy z Radomia uzyskali bardzo wiele. Przygotowywaną na treningach strategię można było zastosować w praktyce co zaowocowało bardzo dobrym wynikiem. Nadmienić trzeba, że w turnieju o Ograniczonej Formule MMA Seniorów pierwsze miejsce zajął Bartosz Gutkowski (w wadze 62 kg),a drugi był Michał Piszczek. Natomiast w kategorii 5 kilogramów cięższej Kamil Korycki był drugi, a Sławomir Kołtunowicz trzeci.

W Full Contact MMA wygrali: Leszek Kulik (62 kg), Karol Korycki (67 kg), Albert Odzimkowski (80 kg), Paulina Suska (55 kg) oraz Damian Zawadzki (73 kg).

red. P J, źródło: radomsport.pl