Szósty mecz i szóste zwycięstwo. HydroTruck Sky Tattoo II niepokonany

W środę w meczu szóstej kolejki zawodnicy Sky Tattoo II mierzyli się w Kielcach z AZS-em UJK. Rywale w dotychczasowych czterech meczach zanotowali dwa zwycięstwa i dwie porażki, ale we własnej hali byli niepokonani.

Zanim lider rozgrywek z Radomia na dobre wszedł w mecz, to po pierwszej kwarcie przegrywał 22:19. Przełom w grze drużyny gości nastąpił od drugich 10. minut. W nich zawodnicy trenowani przez Marka Popiołka nie tylko odrobili straty, ale wyszli na prowadzenie. To systematycznie się zwiększało i ostatecznie HydroTruck II wygrał różnicą 14. punktów.

Najwięcej punktów dla zespołu gości zdobył Filip Zegzuła 15, a podwójną ilość oczek zanotowali także: Kacper Rojek, Krystian Tyszka, Jakub Zalewski i Patryk Stankowski.

Teraz w rozgrywkach na radomian czeka kilkunastodniowa przerwa. Co ciekawe trzy kolejne mecze Sky Tattoo II rozegra u siebie.

AZS UJK Kielce – HydroTruck Sky Tattoo II Radom 83:97

Kwarty: 22:19, 20:26, 23:29, 18:23.

HydroTruck II: Rojek 11, Wydra 3, Tyszka 11, Czapla 0, Golus 5, Zalewski 11, Bogucki 5, Wall 7, Stankowski 11, Lewandowski 7, Wątroba 8, Zegzuła 15.