Sporty walki w Radomiu Trzy medale Olimpijczyka - Sporty walki - Co za dzień
baner

Trzy medale Olimpijczyka

Trzy medale, w tym dwa złote, zdobyli zawodnicy Olimpijczyka Radom w 45. Memoriale im. Władysława Miazio, czyli Pucharze Polski Kadetów w zapasach w stylu klasycznym.

Najświeższe wiadomości sportowe z Radomia i regionu znajdziesz na profilu Sport.Cozadzien.pl na Facebooku - TUTAJ

W zmaganiach wystartowało 191 zawodników z 43 klubów, zarówno polskich jak i zagranicznych. W tym gronie nie zabrakło reprezentantów Olimpijczyka Radom. Barw naszego klubu broniło 13 zapaśników.

Radomska reprezentacja wywalczyła trzy medale. Na najwyższym stopniu podium stanął Oskar Piątek, który okazał się najlepszy w kategorii wagowej do 69 kilogramów. Bezkonkurencyjny był również Konrad Kozłowski w zmaganiach zawodników ważących nie więcej, niż 76 kilogramów. A na najniższym stopniu podium stanął Mateusz Redestowicz w kategorii wagowej do 50 kilogramów.

W klasyfikacji zespołowej Olimpijczyk Radom zajął piąte miejsce.

Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ.

KD / fot. Olimpijczyk Radom

Wasze komentarze

Polecany artykuł

Michał Cieślak wraca na ring Po dziesięciomiesięcznej przerwie Michał Cieślak wraca do sportu. W sobotę, 21 października...