Doświadczenia Zawady i Gołgi w Koszycach


Aleks Zawada i Grzegorz Gołga stanęli na starcie rajdu w Koszycach. Był to dla nich doskonały sprawdzian swoich umiejętności i okazja do zdobycia kolejnych doświadczeń.


tor wyścigowy Radom
Rajd był bardzo trudny. W stawce zawodników, którzy pojawili się w Czechach nie było przypadkowych osób. Rywalizacja tym samym stała na wysokim poziomie. W pierwszym dniu imprezy team MSZ zajął 20 miejsce. Na drugiej pętli team złapał kapcia i musiał zmienić opony na "deszczówki" co też odbiło się na rezultacie. Pomimo wszybkich i wymagających odcinków nasza załoga jechała "z głową".
W drugim dniu rajdu pogoda popsuła się. Nawierzchnia zrobiła się śliska ale team MSZ od początku jechał dość szybko. Potem znowu przytrafił się kapeć. Zmiana koła na oesie zabrała sześc minut. Mało tego przed metą odcinka nr 8 Banske samochód MSZ uderzył w podmurówkę ogrodzenia i awarii uległ wahacz, który spowodował przerwę w ściganiu.
Sam udział w rajdzie Koszyc nie był więc zbyt udany. Z pewnością jednak takie doświadczenie teamu MSZ zaprocentuje w przyszłości.

red. P J, źródło: radomsport.pl


Reklama
Polecany artykuł

MOTOROWE ZMAGANIA NA KONIÓWCE W niedzielę na torze offroadowym Koniówka odbędzie się trzecia edycja motocyklowego...

x