baner

Sekret Serwis Racing razy dwa

Wyścigowy Puchar Polski w klasie 4 (2000 cm3) trafił w ręce Norberta Stańczyka . Natomiast w klasie 3 (1600 cm3) w klasyfikacji generalnej sezonu Jakub Banaszak został wiceliderem.

tor wyścigowy
Tym samym sezon 2011 dla zespołu Sekret Serwis Racing zakończył się ogromnym sukcesem, Stańczyk i Banaszak stanęli na wysokości zadania. Ten pierwszy zawodnik jechał po to by szczęśliwie dojechać, bo zapas punktów złapał już we wrześniu. Tym samym jechał bez obciążenia psychicznego ale mimo to chciał wygrać. Jednak awaria zaworu w prawym tylnym kole podczas trzeciego okrążenia mu to uniemożliwiła. Co prawda mechanicy zespołu spisali się na medal, ale nieplanowany zjazd na pit-stop skomplikował sprawę. Ostatecznie kierowca zajął dopiero siódme miejsce. W następnej rundzie w strugach deszczu Stańczuk wywalczył sobie pierwsze miejsce w kwalifikacjach. W wyscigu głównym dominował od początku i nie oddał prowadzenia do końca.
Banaszek przystąpił do wyścigu w zgoła odmiennym nastroju. Musiał on utrzymać drugie miejsce w klasyfikacji generalnej. I spisał się na 100% swoich możliwości. W obu rundach dwa razy był pierwszy.

red. P J, źródło: radomsport.pl