Bezsilność Czwórki trwa - Sportowa Czwórka - Co za dzień
baner

Bezsilność Czwórki trwa


Piłkarki LUKS Sportowej Czwórki Wosztyl.eu Radom po raz ostatni tej jesieni zagrały przed własną publicznością. Niestety podopieczne Wojciecha Pawłowskiego zaledwie zremisowały bezbramkowo z Mitechem Żywiec.


Najświeższe wiadomości sportowe z Radomia i regionu znajdziesz na profilu Sport.Cozadzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Okazji nie brakowało, ale bramek już tak. Obydwa zespoły nie potrafiły przełamać strzeleckiej niemocy, mimo że mecz obfitował w dogodne do tego sytuacje. W pierwszej połowie znacznie groźniejsze były zawodniczki z Żywca, które miały ostatnio świetną serię meczów bez porażki i wróciły do gry o czołowe lokaty w tabeli. Po przerwie to radomianki, wciąż walczące o utrzymanie, ruszyły do ataku. Zabrakło jednak celności trochę szczęścia, kiedy po kolejnych strzałach naszych piłkarek, futbolówka mijała słupki w niewielkiej odległości.

Bezbramkowy remis to co prawda kolejny punkcik do ligowego dorobku Czwórki, ale też podtrzymanie wstydliwego bilansu spotkań na własnym boisku. W Radomiu Sportowa Czwórka tej jesieni... nie wygrała ani jednego meczu. Dwa remisy, pięć porażek i tragiczny bilans bramek - 1:26, nie przynoszą chluby radomskim piłkarkom. Miejmy nadzieję, że wiosną podopieczne Wojciecha Pawłowskiego zaprezentują się nieco lepiej i dadzą kibicom powody do radości.

Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ.


Szymon Janczyk / fot. Szymon Wykrota


Wasze komentarze


Reklama
Polecany artykuł

Czwórka znów zawiodła Kolejną porażkę w rozgrywkach piłkarskiej Ekstraligi poniosły zawodniczki LUKS Sportowej...

x