Piłkarki z Sosnowca lepsze od Sportowej Czwórki - Sportowa Czwórka - Co za dzień

Piłkarki z Sosnowca lepsze od Sportowej Czwórki

LUKS Sportowa Czwórka Wosztyl.eu Radom przegrała piąte spotkanie w tym sezonie na boiskach piłkarskiej Ekstraligi. Tym razem podopieczne Wojciecha Pawłowskiego na własnym obiekcie uległy Czarnym Sosnowiec 0:3.

Najświeższe wiadomości sportowe z Radomia i regionu znajdziesz na profilu Sport.Cozadzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Zdecydowanym faworytem tego starcia była drużyna z Sosnowca, ale mimo wszystko przez pierwsze 30 minut radomianki dzielnie stawiały im czoła. Niestety po pół godziny gry fatalny błąd przytrafił się bramkarce Sportowej Czwórki. Anita Snopczyńska źle wybiła piłkę, a jej pomyłkę wykorzystała Stanislava Liskowa, która otworzyła wynik spotkania. Jeszcze przed przerwą zespół z Sosnowca podwyższył wynik na 2:0.

Sportowa Czwórka - Czarni Sosnowiec

Po zmianie stron przewaga gości zaznaczyła się jeszcze wyraźniej, co zaowocowało trzecim trafieniem i ostatecznie LUKS Sportowa Czwórka Wosztyl.eu Radom przegrała z Czarnymi Sosnowiec 0:3.

Po tej porażce zespół prowadzony przez Wojciecha Pawłowskiego zajmuje dziewiąte miejsce w lidze. W najbliższej kolejce radomianki czeka bardzo ważny pojedynek z najsłabszym w lidze Unifrezze Górzno.

LUKS Sportowa Czwórka Wosztyl.eu Radom – Czarni Sosnowiec 0:3

Bramki: Liskowa 30’, Hmirova 43’, Matla 62’

Sportowa Czwórka: Snopczyńska – Rosińska, Tracz, Chrzanowska (Wąsik 78’), Stasikowska, Szydło (Szymczyk 83’), Grzywna (Zielińska 71’), Szuba (Płóciennik 46’), Stefańska (Smagur 46’), Kołek, Sobaczak

Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ.

baner

KD / fot. Szymon Wykrota

Wasze komentarze

Polecany artykuł

Bezcenne zwycięstwo Sportowej Czwórki Gol Kingi Kołek może przesądzić o ligowym bycie LUKS Sportowej Czwórki Wosztyl.eu Radom!...