Sportowa Czwórka przegrywa po dobrym meczu - Sportowa Czwórka - Co za dzień
baner

Sportowa Czwórka przegrywa po dobrym meczu

LUKS Sportowa Czwórka Wosztyl.eu Radom przegrała kolejne spotkanie na boiskach piłkarskiej Ekstraligi. Tym razem podopieczne Wojciecha Pawłowskiego musiały uznać wyższość Olimpii Szczecin. Spotkanie zakończyło się porażką radomianek 0:1.

Najświeższe wiadomości sportowe z Radomia i regionu znajdziesz na profilu Sport.Cozadzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Sportowa Czwórka w długą podróż do Szczecina udała się dzień przed meczem. Wszystko po to, żeby od początku pojedynku być w jak najwyższej dyspozycji. Pierwsza połowa spotkania była wyrównana i nic nie zapowiadało, że radomianki w tym meczu punktów nie zdobędą.

Niestety chwila dekoncentracji kosztowała nasz zespół stratę punktów. LUKS Sportowa Czwórka Wosztyl.eu Radom gola na wagę zwycięstwa straciła w 67. minucie spotkania. Wtedy to błąd radomskie defensywy wykorzystała Weronika Szymanek.

Radomianki miały swoje okazje, ale żadnej z nich nie wykorzystały. Choć do bramki próbowały trafić Angelika Smagur, Aleksandra Zielińska czy Natalia Stasikowska. Dodatkowo przez ostatnie minuty nasz zespół grał z przewagą jednej zawodniczki, ale mimo wszystko nie zdołał doprowadzić do remisu.

Po sześciu kolejkach LUKS Sportowa Czwórka Wosztyl.eu Radom zajmuje ósme miejsce w tabeli Ekstraklasy piłkarek.

Olimpia Szczecin – LUKS Sportowa Czwórka Wosztyl.eu Radom 1:0

Bramka: Szymanek 67’

Olimpia: Niesterowicz - Fil (85. Bińkowska), Szymanek, Preś, Bohm, Michalczyk, Trzcińska (55. Witczak), Niewolna, Sudyk, Janik, Lachman

Sportowa Czwórka: Snopczyńska - Smagur (60. Grzywna), Chrzanowska (70. Sobczak), Zielińska (77. Gołębiowska), Kołek, Stasikowska, Szydło, Mućka (83. Golian), Stefańska, Tracz, Rosińska

Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ.

KD / fot. archiwum CoZaDzien.pl

Wasze komentarze

Polecany artykuł

Dwie bramki w 30 sekund i porażka Sportowej Czwórki LUKS Sportowa Czwórka Wosztyl.eu Radom przegrała na własnym stadionie z UKS-em SMS-em Łódź aż...