Styl pozostawia wiele do życzenia

Siatkarze Czarnych odnieśli pewne zwycięstwo i umocnili się na fotelu lidera II ligi

Czarni wygrali w stolicy fot. G MGra w wykonaniu radomian może nie była zbyt porywająca, ale liczy się pełna zdobycz punktowa. Co prawda pierwszy set był dość wyrównany i zakończył się wynikiem 27:29 dla Czarnych, ale kolejne partie należały już całkowicie do siatkarzy z Radomia. Drugi set przebiegł pod dyktando radomskiej drużyny, która kontrolowała sytuację. Ostatnia odsłona, w której warszawiacy prowadzili już nawet 6 punktami, także okazała się wygrana dla Czarnych.

MOS Wola Warszawa - RCS Czarni Radom 0:3 (27:29, 19:25, 23:25)

Czarni: Górski, Szumielewicz, M. Ostrowski, Prygiel, Surma, Staniec, Filipowicz (libero) oraz Gonciarz, Kocik.

red. P J. źródło: sportradom.pl

Polecany artykuł

MłodaLiga: RCS Czarni podejmą ekipę z Olsztyna Siatkarze RCS Cerrad Czarnych Radom ponownie zagrają przed własną publicznością. Już w...