baner

Czarni nie zawiedli w Mławie

Zawkrze Mława czyli beniaminek II ligi nie sprostał drużynie Czarnych Radom. Radomianie po prostu przyjechali, zagrali i wygrali.

Tylko godzinę trwał pojedynek w Mławie. Goście bardzo szybko rozprawili się z miejscowymi. Cały mecz zakończył się w trzech setach. Czarni Radom zgarnęli komplet punktów. Mecz miał ważne znaczenie pod względem potwierdzenia pewnej tezy. Otóż radomscy zawodnicy udowodnili, że potrafią odnosić spektakularne zwycięstwa nie tylko u siebie ale i na wyjeździe.
To Czarni od początku narzucili tempo gry, a ich dominacja była widoczna przez cały czas. Dodatkowo tytułem MVP został uhonorowany Michał Ostrowski. Dodać warto jeszcze, że Centrum Augustów przegrało z Camperem Wyszków 2:3, tym samym strata Czarnych do Campera zmniejszyła się do 1 punktu.

ZAWKRZE MŁAWA - CZARNI RADOM 0:3 (21:25, 17:25, 19:25)
Czarni:
Gonciarz, Szumielewicz, M. Ostrowski, Prygiel, Staniec, Kocik, Biliński (libero) oraz Surma, Pszenny, Skwarek, D. Ostrowski.

źródło: radomsport.pl

Polecany artykuł

Seria Cerradu Czarnych przerwana W meczu 12. kolejki PlusLigi Cerrad Czarni Radom przegrali we własnej hali z Jastrzębskim...