Siatkówka Radom, piłka siatkowa w Radomiu E. Leclerc Radomka wygrała turniej w Warszawie - Siatkówka - Co za dzień

E. Leclerc Radomka wygrała turniej w Warszawie


MKS E. Leclerc Radomka Radom w wielkim stylu wygrała turniej towarzyski w Warszawie. Podopieczne Jacka Skroka w drodze po puchar pokonały dwa zespoły z I-ligi.


Najświeższe wiadomości sportowe z Radomia i regionu znajdziesz na profilu Sport.Cozadzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Pierwszego dnia turnieju radomianki zmierzyły się z zeszłorocznym mistrzem I ligi Wisłą Warszawa. Nasz zespół nie był faworytem tego starcia, a dodatkowo grał na terenie rywala, ale mimo wszystko wygrał to spotkanie 3:0.

W drugim dniu zmagań rywalkami naszych dziewczyn był zespół Joker Mekro Energomont Świecie. Obie drużyny mierzyły się już tydzień wcześniej i wtedy górą były zawodniczki ze Świecia. Teraz radomianki wzięły srogi rewanż i wygrały 3:0. Co ciekawe obie drużyny zmierzą się w pierwszej kolejki I ligi.

Na zakończenie turnieju w Warszawie MKS E. Leclerc Radomka Radom zagrała z UNI Opole. To spotkanie było najbardziej wyrównane i podopieczne Jacka Skroka musiały uznać wyższość rywalek, ale nie poddały się bez walki i uległy dopiero po piątym secie. Mimo porażki Radomka Radom wygrała w cały turniej.

Wyniki:

MKS E. Leclerc Radomka Radom – Wisła Warszawa 3:0

MKS E. Leclerc Radomka Radom – Joker Mekro Energomont Świecie 3:0

MKS E. Leclerc Radomka Radom – UNI Opole 2:3

Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ.KD / fot. Facebook.pl/E.Leclerc Radomka Radom


Wasze komentarze


Reklama
Polecany artykuł

Lider przyjeżdża do Radomia Zaledwie trzy dni po wyjazdowej porażce z KŚ AZS-em Politechniki Śląskiej Gliwice E. Leclerc...

x