Siatkarki Radomki nadal bez wygranej w lidze

Najświeższe wiadomości z sportowe Radomia i regionu znajdziesz na profilu Sport.Cozadzien.pl na Facebooku - TUTAJ.

Mecz już od pierwszych piłek gospodynie sobotniego meczu, wyraźnie lepiej weszły w spotkanie. Radomianki premierową partię rozpoczęły niestety ponownie od wysokiej porażki. W pierwszych dwóch pojedynkach podopieczne Krzysztofa Kubika, przegrywały swoje pierwsze sety (25:13) i (25:14). Nie inaczej było również w Jarosławiu, gdzie zespół MKS-u przegrał różnicą dziesięciu punktów. (25:15).

W drugiej odsłonie kibice zobaczyli najbardziej wyrównany pojedynek. Radomianki po premierowej odsłonie, wreszcie zaczęły prezentować się z lepszej strony, jednak w sięgnięciu po pierwszy wygrany set w tym sezonie muszą jeszcze poczekać.

MKS E.Leclerc prowadził już w drugim secie sześcioma punktami (18:12), jednak ta duża przewaga została roztrwoniona. Doskonałe zagrywki Magdy Trojan z Jarosławia sprawiły naszym siatkarkom niezwykłe problemy, przez co cała przewaga punktowa została nie tylko zniwelowana, ale również stracona. MKS jeszcze starał się wywalczyć zwycięstwo w tej partii, jednak w grze na przewagi lepsze okazały się gospodynie, które triumfowały (26:24).

Trzeci set jak się później okazało był ostatnim w sobotnim spotkaniu. Radomianki nie były już w tanie nawiązać równorzędnej walki z przeciwniczkami, przegrywając trzecią odsłonę (25:18), a całe spotkanie 3:0.

Dla siatkarek Krzysztofa Kubika, to już trzecia ligowa porażka w tym sezonie. MKS nadal pozostaje nie tylko bez punktów w rozgrywkach, ale również bez wygranego seta. W następnej kolejce MKS E.Leclerc Radomka Radom ponownie zagra przed własną publicznością. Tym razem nasze siatkarki w hali Publicznego Gimnazjum nr 13 podejmą UKS Marba Sędziszów Małopolski.

SAN-Pajda Jarosław - MKS E.Leclerc Radomka Radom 3:0 (25:15, 26:24, 25:18)