Siatkówka Radom, piłka siatkowa w Radomiu Czarni przegrali po tie breaku - Siatkówka - Co za dzień
baner

Czarni przegrali po tie breaku


Nie udał się wyjazd zespołu Czarnych Radom do stolicy Warmii i Mazur. Siatkarze z Radomia przegrali 3:2 z AZS UWM II Olsztyn.


Czarni przegrali po tie breaku fot. PJByła to pierwsza porażka zespołu Czarnych w lidze. Kolejny raz kibice byli świadkami spotkania w wykonaniu radomskich siatkarzy gdzie decydował tie break. Tym razem nie udało się jednak wygrać. Olsztynianie zmotywowali się bowiem podwójnie na ten mecz. Czego dali dowód na boisku prezentując momentami wręcz szaloną siatkówkę. Zdecydowanie im się to opłaciło. To oni wyszli z boju z tarczą. Nie zmienia to jednak faktu, że "Prygiel i spółka" mogli włożyć nieco więcej zaangażowania szczególnie w ostatnim secie, choć woli walki im nie brakowało. Z pewnością stać ich było na wygranie tego pojedynku na co dali dowody m.in. wysoko wygrywając czwartego seta 25:11. Niestety jednak to gospodarze mieli w końcówce meczu decydujące zdanie.

AZS UWM II OLSZTYN - RCS CZARNI RADOM 3:2 (25:23, 21:25, 25:21, 11:25, 15:9)
Czarni:
Gonciarz, Kocik, Szumielewicz, Prygiel, Kleczaj, Staniec, Filipowicz (libero) oraz Górski, Surma.

PJ


Reklama
Polecany artykuł

Lider przyjeżdża do Radomia Zaledwie trzy dni po wyjazdowej porażce z KŚ AZS-em Politechniki Śląskiej Gliwice E. Leclerc...

x