baner

Czarni powiększyli przewagę nad rywalami

Spotkanie na szczycie II ligi

Czarni Radom fot. Ł STrybuny pełne kibiców, a na boisku zwycięstwo Czarnych w dobrym stylu. To w skrócie co wydarzyło się w sobotę na hali MOSiR przy ul Narutowicza.

Od samego początku spotkania, widać było, że zapotrzebowanie na siatkówkę w naszym mieście jest ogromne. Trudno było znaleźć wolne miejsce
na widowni. Fantastyczny doping kibiców Czarnych, sprawił, że mecz toczył się w niezwykle fajnej atmosferze. Takich meczów jak ten z Hajnówką, mogłaby by pozazdrościć nam nawet PusLiga.

Co do meczu, to gospodarze rozdawali w nim karty. Czarni byli zdecydowanie lepsi. Gościom nie udało się urwać nawet seta.
Początek meczu był nieco nerwowy. Żadna z drużyn nie wypracowała znaczącej przewagi, po obu stronach było sporo błędów. Ostatecznie gospodarze wygrali 26:24.
Drugi set również należał do gospodarzy, którzy zdominowali jego końcówkę pokonując Pronar Hajnówka 25:21.
Trzeci i ostatni set, to już bezapelacyjna wyższość siatkarzy z Radomia. Po wypracowaniu 10 punktów przewagi nad graczami z Hajnówki, trener zaczął wpuszczać na parkiet zawodników rezerwowych.

Czarni Radom - Pronar Hajnówka 3:0 (26:24:, 25:21, 25:15)

P J

Czarni Radom vs Pronar Parkiet Hajnówka

Polecany artykuł

Czarni zagrają o mistrzostwo świata Reprezentacja Polski juniorów awansowała do turnieju finałowego mistrzostw świata. W składzie...