Gładkie 3:0


Czarni Radom zagrali jak na lidera przystało


Czarni zdeklasowali Wilgę fot. A KWilga Garwolin okazała się zbyt słaba, aby pokonać zespół z Radomia. Zaledwie 56 minut gry wystarczyło siatkarzom Czarnych Radom na zgarnięcie kompletu punktów. Radomscy siatkarze powiększyli tym samym przewagę nad Camperem.
Co do samego spotkania w Garwolinie, to można powiedzieć, że radomianie zdeklasowali rywali. Najlepszym na to dowodem jest wynik drugiego i trzeciego seta, w którym gospodarze ugrali tylko po 14 punktów.
Trener Czarnych - Wojciech Stępień po meczu stwierdził, że rywal nie był zbyt wymagający. Jednak na parkiecie od samego początku, wystawił on do gry najsilniejszą szóstkę. Dopiero gdy przewaga była odpowiednio wysoka, szkoleniowiec dał szansę gry zawodnikom rezerwowym.
 

WILGA GARWOLIN - RCS CZARNI RADOM 0:3 (18:25, 14:25, 14:25)
Czarni:
Gonciarz, Kocik, M. Ostrowski, Prygiel, Szumielewicz, Staniec, Biliński (libero) oraz Pszenny, Górski, Surma, D. Ostrowski, Kleczaj.

P J, źródło: radomsport.pl


Reklama
Polecany artykuł

Ostatni mecz Wojskowych w rundzie zasadniczej PlusLigi Przed siatkarzami PlusLigi ostatnie starcie w rundzie zasadniczej sezonu 2016/2017. W...

x