Posiadała broni rzut karny! Strzelał po ziemi Tudor

Rzut karny dla Rakowa! Ręką we własnej "szesnastce" zagrywa Henrique

90+7'

Sorescu wzdłuż linii w kierunku Zjawińskiego, ale dobrze interweniuje Luizao

90+6'

Świetna interwencja Posiadały, który w sytuacji sam na sam zatrzymuje Zjawińskiego!

90+6'

Castaneda centruje na dalszy słupek, zgrywa głową Henrique i... dobra interwencja obrońców gospodarzy

90+1'

Ponad poprzeczkę główkuje Abramowicz

90'

Co najmniej 10 minut doliczone do regulaminowego czasu gry

90'

Cebula za Nowaka

88'

Kaput z dystansu wprost w Berggrena

87'

Wolski strzela i... trafia w Rochę

Gol uznany! Raków prowadzi więc już 3:0

Dość długo trwa sprawdzanie

VAR sprawdza czy zawodnik Rakowa nie był na spalonym

82'

GOL DLA RAKOWA! Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne do Yeboah, ten przyjmuje piłkę i trafia do siatki

Rundić opatrywany na murawie

76'

Henrique

75'

Henrique strzela głową ponad poprzeczką po dośrodkowaniu

72'

Zwoliński za Piaseckiego i Yeboah za Kittela

69'

Rocha za Donisa

66'

Kolejne dośrodkowanie z rzutu wolnego. Tym razem od Castanedy. Ale skuteczni są defensorzy Rakowa

65'

Rzut wolny dla Radomiaka, ale przeciągnięte dośrodkowanie Wolskiego

61'

GOL DLA RAKOWA! Dośrodkowanie Kittela z rzutu wolnego i Racovitan głową pokonuje Posiadałę

59'

Drugi z radomian w kadrze Rakowa - Bartosz Nowak dostał piłkę w polu karnym "Zielonych", ale trafił w jednego z defensorów Radomiaka

58'

Kaput

54'

Castaneda za Machado

52'

Sorescu centruje, Posiadała łapie piłkę

52'

Berggren

50'

Piasecki po ziemi z dystansu i broni Posiadała

49'

Kontuzja uniemożliwia Plavsiciowi dalszą grę. Na murawie zastępuje go radomianin Dawid Drachal, który w starciu z Ruchem zanotował hat-tricka

48'

Na murawie znowu leży Plavsić

46'

GRAMY! Drugą połowę zaczął Raków

46'

Sorescu za A. Kovacevicia w przerwie. Radomiak bez zmian.

45+4'

KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY

45+3'

Posiadała na raty, ale interweniuje skutecznie we własnym polu karnym

45+2'

Machado centruje w pole karne i obrońcy Rakowa uprzedzili Henrique

45+1'

Machado znowu na prawej flance. Portugalczyk wywalczył rzut rożny. Po dośrodkowaniu z narożnika boiska, częstochowianie wybijają futbolówkę

45'

Co najmniej cztery minuty dłużej potrwa pierwsza połowa

44'

A. Kovacevic i Plavsić opatrywani na murawie

42'

Machado zamieszał na prawym skrzydle, ale jego dośrodkowanie niedokładne

41'

Wolski blisko przejęcia piłki bramkarzowi Rakowa, ale w porę Kovacevic naprawił swój błąd

38'

Posiadała po rożnym wybija piłkę na 16. metr, tam czeka Nowak, po strzale którego gospodarze mają rzut rożny

34'

Kolejna kartka - tym razem dla Abramowicza

32'

Pierwsza żółta kartka w tym spotkaniu - upomniany A. Kovacevic

28'

Edi Semedo strzela z ostrego kąta, ale broni Kovacevic

23'

Wolski miękko na głowę Machado, ale ten strzela wprost w Kovacevicia

20'

Edi Semedo bardzo egoistycznie i nieudolnie. Skrzydłowy Radomiaka zakończył akcję bardzo niecelnym strzałem

17'

Piłka w siatce Radomiaka. Piasecki wykorzystał błąd gości, wybiegł sam na sam z Posiadałą i pokonał bramkarza Radomiaka. Zawodnik Rakowa był jednak na spalonym, gola więc nie ma!

12'

Kittel mocno zakręcił piłkę z rzutu rożnego i piłka trafia w boczną siatkę

11'

Nowak z prawego skrzydła wzdłuż linii i wybija przed siebie Posiadała. Tym razem bez dobitki ze strony gospodarzy

6'

Pierwsza szansa Radomiaka. Semedo z prawej strony po ziemi i na rzut rożny wybija Kovacevic

3'

GOL DLA RAKOWA! Częstochowianie bardzo szybko obejmują prowadzenie. Strzał Berggrena przed siebie wybija Posiadała, tam do piłki dopada Racovitan i pakuje piłkę do siatki.

2'

Z powietrza z dystansu Kochergin i dobrze broni Posiadała

2'

Pierwsza akcja gospodarzy i Tudor wywalczył korner

1'

GRAMY! Zaczął Radomiak

g.14.55

Raków u siebie nie zwykł przegrywać. Przed Radomiakiem więc neizwykle trudne zadanie.

g.14.50

Z opaską kapitańską w barwach Radomiaka dziś Dawid Abramowicz

g.14.43

W wyjściowym składzie Cichockiego na środku obrony zastąpił Luizao. Z kolei w miejsce Lisandro Semedo jest Edi Semedo

g.14.42

Problemów zdrowotnych w ekipie Radomiaka ciąg dalszy. Mateusz Cichocki wypadł ze składu z powodu urazu mięśniowego odniesionego na jednym z treningów. Lisandro Semedo z kolei odniósł kontuzję w poprzednim ligowym meczu z Puszczą Niepołomice.

g.14.40

W 10. kolejkce PKO Ekstraklasy Radomiak Radom zagra na terenie mistrza Polski, Rakowa Częstochowa