Radomka powalczy o niespodziankę z liderem

Radomka powalczy o niespodziankę z liderem
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Lider kontra beniaminek. Z pozoru jest to mecz, w którym wszystko jest jasne jeszcze przed wyjściem na parkiet. Chyba że w na parkiecie spotykają się MKS Kalisz i E. Leclerc Radomka Radom. Niepokonane do tej pory kaliszanki podejmą we własnej hali rewelację rozgrywek - Radomkę Radom. Podopieczne Jacka Skroka zajmują trzecie miejsce w tabeli i walczą o medale I ligi kobiet. W Kaliszu o punkty nie będzie jednak łatwo.

Kaliszanki do tej pory straciły zaledwie dziesięć setów. W ostatnich dwóch meczach wygrały jednak gładko - dwukrotnie po 3:0. Radomianki nie mają tak dobrego bilansu setów. Podopieczne Jacka Skroka tylko dwukrotnie wygrywały 3:0. O tak dobrym wyniku w Kaliszu można oczywiście pomarzyć, jednak nawet wygrana za dwa punkty byłaby sporą sensacją. Nie ulega bowiem wątpliwości, że to gospodynie będą faworytkami meczu.

W pierwszym meczu obydwu zespołów emocji nie brakowało. Radomianki we własnej hali prowadziły już 2:1, jednak ostatecznie musiały uznać wyższość rywalek, które doprowadziły do tie-breaka i wywiozły z naszego miasta dwa "oczka". Dla podopiecznych Jacka Skroka będzie to doskonała okazja do rewanżu. 

Mecz MKS Kalisz - L. Eclerc Radomka Radom odbędzie się w piątek, 12 stycznia, o godz. 18. Transmisję na żywo z tego spotkania przeprowadzimy dla Państwa na naszym portalu.

Szymon Janczyk / fot. Emil Ekert

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ
Anonim
lub

#WieszPierwszy

Polecamy