Olimpia Elbląg - Radomiak Radom 1:2 (zapis relacji LIVE)

Olimpia Elbląg - Radomiak Radom 1:2
Bramka: Szuprytowski 70' - Leandro 17', Mazan 34'

90'+3 Koniec. Radomiak wygrywa w Elblągu 2:1!
90'+3 Rożny dla Radomiaka!
90'+2 Wybijamy!
90'+2 Świdzikowski faulował. Ok. 30 minut do radomskiej bramki.
90' Jeden z zawodników z Olimpii nie utrzymał piłki w boisku. Gostomski zaczyna od bramki.
90' Sędzia doliczył trzy minuty.
89'  Ostatnia zmiana w Radomiaku. Schodzi Dawid Jabłoński, wchodzi Rafał Stróżka.
88' Radomiak dał się sfaulować. Dwie minuty do końca regulaminowego czasu gry.
88' Zmiana w Olimpii. Wchodzi Patryk Wieliczko/.
87' Mocny faul na Agu.
85' UDerzenie Agu. Daleko od bramki.
85' Strzał Brągiela i będzie róg.
84' Ofensywna akcja Lisieckiego. Radomiak wychodzi z kontrą, dla Stępnia.
83' Filipowicz faulowany w środku pola.
82' Piłka ląduje na siatce. Było blisko i gospodarze doprowadzili by do remisu.
80' Olimpia w natarciu. Radomiak wybija na róg.
79' Colina faulem zatrzymał kontrę i kartka dla Hiszpana.
78' Centymetrów zabrakło do trzeciego gola dla Radomiaka. Szkoda.
78' Brągiel faulowany. Będzie dobra okazja na dośrodkowanie.
76' Do końca meczu został kwadrans. Jeżeli Radomiak utrzyma wynik to może zostać liderem II ligi, bo Warta tylko remisuje z Wisłą Puławy.
76' Jabłoński wrzucał w pole karne. Bardzo niecelnie.
75' Akcja gospodarzy. Piłka w rękach Gostomskiego.
74' dla Dawida Jabłońskiego.
73' Brągiel za daleko wyrzucił sobie piłkę i bramkarz Olimpii zacznie z 5. metra.
72' Rożny dla Radomiaka, ale nieco przekombinowany.
70' Schodzi Peter Mazan, wchodzi Jakub Rolinc.
70' Gol dla Olimpii. Szuprytowski popisał się doskonałym uderzeniem z rzutu wolnego. Radomiak prowadzi, ale już tylko 2:1.
69' Będzie wolny dla Olimpii ok. 20 metrów do bramki. dla Damiana Jakubika.
68' Prostopadła piłka z głębi pola w kierunku Brągiela. Bramkarz Olimpii wyprzedza naszego skrzydłowego.
65' Schodzi Adam Wolak, wchodzi Maciej Filipowicz. W Olimpii schodzi Piotr Kurbiel, wchodzi Anton Kolosov. I druga zmiana w Radomiaku schodzi Leandro Rossi, wchodzi Chinonso Agu.
65' Jakubowski utrzymał piłkę na placu gry, ale nikt tego nie dobił.
64' Colina faulowany w środku pola.
63' Radomiak szanuje piłkę i stara się przy niej utrzymać jak najdłużej.
61' Bojas przed szansą. Radomiak wybija w ostatniej chwili.
60' Gostomski zaczyna od bramki, ale nie spieszy się przy wybiciu piłki.
59' Radomianie faulowani przy wyprowadzaniu piłki.
58' Olimpia w ataku, ale gospodarze faulowali w radomskim polu karnym.
56' Kontra Radomiaka napędzana przez Brągiela, ale za mocne podanie do Jabłońskiego.
53' Główka Lewandowskiego. Gostomski broni.
52' 100% szansa gospodarzy. Lisiecki przed szansą, ale piłka odbita od jednego z naszych i tylko rożny dla Olimpii.
50' Radomiak faulowany przy wyprowadzaniu akcji.
49' Szansa gospodarzy. Lisiecki podał do kolegi, a ten jeszcze szukał odegrania, ale zbyt wiele tych podań i strata Olimpii.
48' Olimpia próbuje, ale Świdzikowski wybija na aut.
46' Kapitalna akcja Radomiaka. Brągiel urwał się na skrzydle i podał do Mazana. Słowak uderzył z linii pola karnego, ale wprost w bramkarza.
46' Wracamy do gry. Radomiak zaczyna od środka boiska.
46'Zmiana w Olimpii. Wchodzi Rafał Lisiecki, schodzi Mateusz Szmydt.

*W innych interesujących nas meczach 14. kolejki II ligi GKS Jastrzębie wygrał u siebie z Rozwojem Katowice 3:1. Natomiast po pierwszej połowie Warta Poznań prowadzi z Wisłą Puławy 1:0, a ŁKS Łódź w takim samym stosunku wygrywa z Garbarnią Kraków.

45' Koniec pierwszej połowy. Radomiak po dobrej grze prowadzi w Elblągu 2:0.
44' Uderzenie prosto w mur i kontra Leo. Brazylijczyk sam atakował na czterech rywali i stracił piłkę.
43' Groźna akcja Olimpii. Radomiak fauluje przed własnym polem karnym.
42' Dośrodkowanie Olimpii, ale wprost w ręce Gostomskiego.
40' Faul Jakubika pod polem karnych gospodarzy.
38' Kolejna akcja Brągiela na lewym skrzydle. Niestety niedokładne podanie do Mazana.
38' Czysta interwencja Jakubika kończy akcję Olimpii.
37' Tułowiecki wyłapał dośrodkowanie Radomiaka.
37' Było blisko. Jakubik zagrał wzdłuż bramki, ale nikt tego nie wepchnął do siatki. Tylko rożny.
36' Mocny faul na Mazanie. Będzie szansa dla naszego zespołu.
34'  Gol dla Radomiaka! Peter Mazan pokonuje bramkarza z Elbląga! Zespołowa akcja naszego zespołu. Leo cofnął się po piłkę i mądrze przerzucił ją na lewe skrzydło do Brągiela. Nasz skrzydłowy dośrodkował wprost na głowę Mazana, a Słowak pewnym uderzeniem pokonał Tułowieckiego. Radomiak 2 Olimpia 0.
32' Lekki strzał gospodarzy. Gostomski łapie bez żadnego problemu.
31' Jakubik walczył w polu karnym. Olimpia wybija na uwolnienie.
30' Kontra Radomiaka, ale Jabłoński zatrzymany pod polem karnym gospodarzy.
30' Rożny dla Olimpii, ale Radomiak wybija.
28' Wolny dla gospodarzy w środkowej strefie boiska.
26' Tym razem Brągiel stracił piłkę.
24' Jedna z nielicznych szans gospodarzy. Z piłką w polu karnym odnalazł się Szmydt, ale uderzył bardzo słabo.
23' Jakubik do Leandro. Brazylijczyk w polu karnym szukał swojej szansy, ale nie ograł obrońcy z Elbląga.
22' Składna akcja Radomiaka z prawej strony boiska. Jednak w starciu z Jabłońskim ucierpiał jeden z zawodników Olimpii i "Zieloni" wybili na aut.
20' Była kolejna szansa, ale Brągiel po urwaniu się na skrzydle źle wrzucił piłkę w pole karne.
19' Radomiak ponownie przy piłce. "Zieloni" spokojnie rozgrywają piłkę na własnej połowie. Podopieczni Jerzego Cyraka z każdą minutą przeważają coraz bardziej.
17' Golll!!!!! Leandro!!!Ależ bramka! Brazylijczyk przyjął piłkę z obrońcą na plecach. Utrzymał się na nogach i zdołał odwrócić w kierunku bramki. Leo zgubił ogon i uderzył sprzed pola karnego. Bramkarz Olimpii tylko wzrokiem odprowadził piłkę. Radomiak prowadzi w Elblągu 1:0.
16' Kolejna szansa Jabłońskiego po prostopadłym podaniu z głębi pola. Niestety mocno kryty skrzydłowy nie oddał strzału.
14' Krótkie rozegranie rzutu rożnego przez Radomiaka, ale słabe dogranie Coliny. Olimpia zaczyna od bramki.
13' W odpowiedzi Dawid Jabłoński. Było blisko.
12' Strzał Olimpii. Hubert Gostomski na posterunku.
11' Bojas uderzył wysoko nad bramką.
10' Kontra Olimpii po błędzie Wolaka. Świdzikowski ratuje się faulem. Gospodarze przed szansą na uderzenie na radomską bramkę.
9' Byłą szansa. Leo nie trafił w piłkę, ale ta spadłą wprost pod nogi Jabłońskiego. Niestety nasz skrzydłowy źle ją przyjął i ostatecznie nie uderzył na bramkę Olimpii.
8' Strzał z dystansu Szuprytowskiego. Daleko obok radomskiej bramki.
8' Piotr Kurbiel przed szansą. Jakubiak wrócił w ostatniej chwili.
7' Wrzutka w pole karne, ale wprost w ręce Tułowieckiego.
6' Rajd Brągiela, ale Lewandowski wybija na róg.
4' W odpowiedzi Olimpia. Na szczęście nasza defensywy wybija.
2' Pierwsza akcja Radomiaka, ale niedokładne dośrodkowanie jednego z naszych skrzydłowych.
1'Olimpia zaczyna.

14.59 Przypomnijmy w Elblągu zabraknie fanów Radomiaka Radom, którzy zostali ukarania zakazem wyjazdów na cztery najbliższe mecze radomskiego klubu.

14.58 Rozpoczyna się prezentacja obu drużyn.

14.55 Rozgrzewka zakończona. Za chwilę początek spotkania.

14.50 Przed tym spotkaniem Radomiak w ligowej tabeli zajmuje drugie miejsce. Natomiast Olimpia jest siódma. Oba zespoły dzieli dokładnie siedem punktów.

14.45 Znamy już składy obu drużyny. Do zestawienia Radomiaka wraca pauzujący ostatnio za żółte kartki Damian Jakubik, natomiast z tego samego powodu zabraknie na boisku Matthieu Bemby. W wyjściowym składzie Radomiaka jest również Dawid Jabłoński.

14.40 Zapraszamy na relację LIVE z meczu 14. kolejki II ligi, w którym to Olimpia Elbląg zmierzy się z Radomiakiem Radom. Początek spotkania został zaplanowany na godz. 15. Relację przeprowadzi dla Państwa Krzysztof Domagała.

Olimpia Elbląg: Kacper Tułowiecki - Tomasz Lewandowski, Kamil Wenger, Damian Szuprytowski, Kacper Korkliniewski, Piotr Kurbiel, Radosław Stępień, Michał Ressel, Mateusz Szmydt, Jakub Bojas, Filip Kop-Ostrowski

Radomiak Radom: Hubert Gostomski - Maciej Świdzikowski, Martin Klabnik, Karol Hodowany, Damian Jakubik, Dawid Jabłoński, Adam Wola, Peter Mazan, Simon Colina, Dariusz Brągiel, Leandro Rossi

Olimpia: Wojciech Daniel, Krzysztof Iwanowski, Anton Kolosov, Rafał Lisiecki, Szymon Klepacki, Patryk Wieliczko, Eryk Filipczyk

Radomiak: Filip Adamczyk, Kamil Cupriak, Maciej Filipowicz, Chinonso Agu, Jakub Rolinc, Szymon Stanisławski, Rafał Stróżka