Znicz Pruszków - Radomiak Radom 1:3 (zapis relacji)

Znicz Pruszków 3:1 RKS Radomiak Radom
Bramki: 13' Faliszewski, 71' Machalski, 90' Stryjewski - 44' Leandro

Strona zostanie automatycznie odświeżona za: 10 sekund

KONIEC MECZU
90' nadal trwa doliczony czas gry - Matthieu Bemba próbuje mocnego strzłu z lewego narożnika pola karnego, broni Misztal
90'  żółty kartonik za faul i dyskusje obejrzał jeszcze Karol Hodowany
90'  GOOOL DLA ZNICZA! Mateusz Stryjewski zdobywcą gola na 3:1
88' Tarnowski do Machalskiego przed pole karne - mocny strzał, na szczęście zablokowany przez jednego z obrońców
86' Znicz "kradnie" cenny sekundy - jeden z zawodników gospodarzy narzeka na uraz, trener wprowadza nowych zawodników, ewidentnie grają na czas - Radomiak w trudnej sytuacji...
82'  Maciej Filipowicz w miejsce Adama Wolaka
75' Radomiak nie może poradzić sobie po stracie tego gola - o ile przed feralnym rzutem wolnym to Zieloni ciągle atakowali, teraz sytuacja wymknęła im się spod kontroli
71'  GOOOL DLA ZNICZA! Precyzyjne uderzenie Machalskiego z rzutu wolnego wykonywanego praktycznie z linii pola karnego. Znicz na prowadzeniu 2:1
70' chwila zamieszania na boisku w Pruszkowie. Na boisku melduje się 17-letni Kacper Kowalczyk, który zmienia Dariusza Brągiela i staje w bramce
68' Czerwona kartka dla Filipa Adamczyka. Golkiper Radomiaka źle obliczył tor lotu piłki i tuż za linią pola karnego interweniował w powietrzu rękami. Ewidentny błąd i Radomiak w 10.
64'  Szymon Stanisławski w miejsce Petera Mazana
60' goście teraz w natarciu, kolejne stałe fragmenty gry nie przynoszą jednak efektu w postaci bramki
54' Kamil Cupriak w polu karnym... próbował oddać piłkę lepiej ustawionym kolegom, ale obrońcy go uprzedzili
50' dośrodkowanie Radomiaka z rzutu wolnego, ale radzą sobie obrońcy
48' obydwie ekipy szukają swoich szans w ataku
II POŁOWA

KONIEC I POŁOWY
44'  GOOOOOL DLA RADOMIAKA!!! 1:1 Jakubik mocno zagrał do Mazana, ten przepuścił piłkę tyłem do Leandro. Brazylijczyk sam na sam z golkiperem rywali... nie myli się Leo w takich sytuacjach.
43' rożny dla Radomiaka - głębokie dośrodkowanie, nie wychodzi Misztal, kilku piłkarzy w białych strojach strąciło piłkę w światło bramki, ale ostatecznie wyłuskał ją Misztal i złapał tuż przed linią bramkową
42' prostopadłe podanie od Hodowanego do Bemby w pole karne, odwrócił się Matthieu i strzelił... strzał jednak zablokowany i mamy kolejny rzut rożny
40' Brągiel z rzutu rożnego krótko, dośrodkowanie w pole karne, zakotłowało się pod bramką Piotra Misztala, który piąstkuje do przodu
38' kolejne akcje Radomiaka nie przynoszą spodziewanego efektu, nadal brak pomysłu po stronie radomian
33' Kubicki ciągnął lewą stroną boiska, wpadł w pole karne, ale jego dośrodkowanie zablokowane i od bramki Adamczyk
30' rzut wolny przy linii bocznej dla Radomiaka. Brągiel krótko do Bemby, dośrodkowanie na piąty metr i strącenie piłki głową przez Cupriaka... bramkarz szczęśliwie w dobrym miejscu odbija
26' Radomiak bez pomysłu w ofensywie, wszystkie akcje Zielonych kończą się w okolicach środka pola - niecelne podanie, dobra interwencja rywali i kontrataki
23' znów groźnie pod bramką Radomiaka, szybki atak gospodarzy, w ostatniej chwili interweniują obrońcy
20' na razie Radomiak nieco w cieniu gospodarzy, którzy wydają się być bardziej agresywni i nie pozwalają Zielonym na "rozwinięcie skrzydeł"
19' zmuszony do wyjścia do linii pola karnego Filip Adamczyk, wybija piłkę daleko poza boisko
16'  żółta kartka dla Damiana Jakubika za faul w środkowej strefie boiska
15' Matthieu Bemba z dystansu... minimalnie obok bramki. Boisko jest śliskie, warto próbować takich strzałów
14'  GOOOL dla Znicza! Bartłomiej Faliszewski strzela z wysokości pola karnego w długi róg. Adamczyk zasłonięty, nie broni tego uderzenia
13' Radomiak w natarciu, ale w walce o górną piłkę przepchnięty Leandro
10' na bramkę Filipa Adamczyka uderzał z lewej strony Patryk Kubicki po dwójkowej akcji, na szczęście bardzo niecelnie
8' budują atak pozycyjny piłkarze Znicza. Po chwili jednak dobra interwencja defensorów Radomiaka i role się zmieniają - to Zieloni przy piłce
5' "Jesteśmy zawsze tam, gdzie nasz Radomiak gra!" - śpiewają kibice Radomiaka obecni dzisiaj w Pruszkowie. Po stronie gospodarzy na razie cisza.
3' rzut rożny dla Radomiaka. Do narożnika biegnie Peter Mazan
* za moment uzupełnimy składy obydwu ekip
1' pierwsza interwencja Filipa Adamczyka po neizbyt groźnym strzale gospodarzy
19:00  Znicz przy piłce na środku boiska. Zaczynamy!

Radomiak - Adamczyk - Świdzikowski, Wolak, Cupriak, Jakubik, Brągiel, Klabnik, Bemba, Hodowany, Mazan, Leandro

Znicz: Misztal - Klepczarek, Długołęcki, Machalski, Budek, Smoliński, Faliszewski, Włodarczyk, Podliński, Kubicki, Tarnowski

Zapraszamy na relację LIVE ze spotkania II ligi pomiędzy Zniczem Pruszków a Radomiakiem Radom. Początek w sobotę, 7 października o godzinie 19.