PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjEiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo8c2NyaXB0IGFzeW5jIHNyYz0iLy9yLmNvemFkemllbi5wbC9zZXJ2ZXIvd3d3L2RlbGl2ZXJ5L2FzeW5janMucGhwIj48L3NjcmlwdD4=

Stal Stalowa Wola - Radomiak Radom 2:2 (zapis relacji LIVE)

Stal Stalowa Wola - Radomiak Radom 2:2
Bramki: Dziubiński 5' i 53' - Świdzikowski 15', Leandro 31'

90'+3 Rożny dla Radomiaka, ale sędzia zakończył spotkanie. Radomiak remisuje ze Stalą Stalowa Wola 2:2.
90'+2 Stal na spalonym.
90'+1 Rożny dla Stali.
90' Sędzia doliczył trzy minuty.
89' dla Bemby.
88' Radomiak ofiarnie się broni.
87' Strzał Janiszewskiego. Tylko w boczną siatkę.
86' Za głębokie dośrodkowanie Darka Brągiela.
84' Radomiak walczy, ale na razie nie może dojść do dogodnej sytuacji strzeleckiej.
82' Hodowany wyrzucony z pola karnego przez Rolinca. Nasz obrońca efektownie próbował minąć defensora Stali, ale zabrakło mu nieco szczęścia.
80' Znowu zamieszanie w radomskiej "16". Radomiak wybija.
79' Janiszewski faulował w radomskim polu karnym.
77' Zmiana w Radomiaku. Schodzi Maciej Filipowicz, wchodzi Adam Wolak.
76' Dziubiński po raz kolejny mógł strzelić bramkę. Radomiak ofiarnie i tylko róg dla Stali.
74' Strzał Radomiaka po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Stal broni.
72' Zmiana w Stali. Schodzi Bukowiec, wchodzi Hirsky.
72' Brągiel ponownie faulowany.
70' Rożny dla Stali.
69' Strzał Jabłońskiego, ale daleko od celu.
69' Było blisko. Rolinc mógł błyskawicznie zdobyć gola. Tylko rożny.
68' Schodzą Kamil Cupriak i Leandro, a wchodzą Jakub Rolinc i Dawid Jabłoński.
68' Brągiel faulowany przy wychodzeniu na kontrę. Kartka dla obrońcy Stali.
65' Kolejny strzał Stali. Gostomski się poślizgnął, ale gospodarze nie potrafili tego wykorzystać.
63' Długa piłka od Świdzikowskiego w pole karne do dobrze ustawionego Cupriaka, ten odegrał do Hodowanego, ale uderzenie naszego obrońcy zostało zablokowane.
63' Znowu zrobiło się gorąco w radomskim polu. Gostomski niepewne piąstkował, ale na szczęście sędzia dopatrzył się spalonego i przerwał tę akcję.
61' Leo z dystansu. Jego strzał zablokowany. Piłkę zebrał Bemba, ale dogranie w pole karne mu nie wyszło.
58' Kolejny strzał Stali. Gostomski wybija.
57'  Zmiana w Radomiaku. Wchodzi Matthieu Bemba, schodzi Peter Mazan.
56' Była szansa dla Radomiaka. Hodowany wychodził na pozycję sam na sam, ale golkiper Stali mocną interwencją przerwał akcję "Zielonych'. W odpowiedzi kontra gospodarzy i niecelny strzał z dystansu.
53' Ależ gol! Dziubiński uderzył sprzed pola karnego, a piłka poszybowała w samo okienko. Gostomski wyciągnął się jak długi, ale nie zdołał wybić piłki. Stal 2 Radomiak 2.
52' Składna akcja Radomiaka. Brągiel pognał skrzydłem i dograł w pole karne go Filipowicza. Młodzieżowiec uderzył bez przyjęcia, ale do szczęścia zabrakło mu kilkunastu centymetrów.
49' Dziubiński się rozpędzał, ale Jakubik zabrał mu piłkę.
47' Szarpana gra na początku II połowy.
46' Oba zespoły wracają do gry. Stal zaczyna II połowę.

45' Koniec pierwszej połowy. Radomiak prowadzi ze Stalą Stalowa Wola 2:1.
44' Uderzenie w mur. Mocno ucierpiał na tym Leo, ale Brazylijczyk już gotowy do dalszej walki.
43' Filipowicz faulował przy wybiciu piłki. Radomianie nie mogą się z tym pogodzić. dla Macieja Filipowicza.
42' Było groźnie, ale strzału zabrakło.
42' Ręka Jakubika. Z lewej strony radomskiego pola karnego.
39' Kolejny faul w środku pola. Tym razem ucierpiał Dariusz Brągiel.
37' dla Leandro.
35' Dziubiński spróbował z dystansu. Jego uderzenie zostało zablokowane i będzie rożny dla Stali. Radomiak wybija.
34' Cupriak do Jakubika, a ten uderzał przewrotką, ale zbyt lekko, żeby zaskoczyć bramkarza Stali.
32' Kolejna kartka dla Stali . Tym razem ukarany Korczyński
31' Pewny strzał Leandor! Brazylijczyk się nie myli i Radomiak prowadzi ze Stalą 2:1.
30' dla Adriana Gębalskiego za dyskusje.
30' Karny dla Radomiaka! Zagranie ręką jednego z defensorów Stali.
27' Stąporski zagrał w pole karne i radomianie nieco się zagotowali. Ostatecznie piłka wylądowała w rękach Huberta Gostomskiego.
25' Leo uderzył z dystansu. Niestety Brylewski broni.
24' Rożny dla Radomiaka. Ciekawe rozegranie naszego zespołu, ale finalnie nic z tego nie wyszło.
23' Rajd Darka Brągiela, ale piłka w rękach bramkarza Stali.
21' Leo niecelnie do Cupriaka. Strata Brazylijczyka i aut dla Stali.
19' Pewna interwencja Gostomskiego. Nasz bramkarz odważnie wyszedł do piłki i zaliczył dobrą interwencją na przedpolu.
17' Była kolejna szansa dla "Zielonych". Cupriak po ziemi dograł w pole karne, a tam do piłki dopadł Maciej Filipowicz. Nasz młodzieżowiec uderzył z pierwszej piłki, ale trafił tylko w poprzeczkę.
15' Golll! Radomiak doprowadza do remisu! Maciej Świdzikowski strzałem głową wykorzystał doskonałe dośrodkowanie Macieja Filipowicza. Radomiak 1 Stal 1.
14' Hodowany faulowany. Będzie wolny z ok. 35 metrów od bramki Stali.
12' Radomiak próbuje atakować, ale na razie nie oddał jeszcze celnego strzału.
7' Rożny dla Stali. Słabe dośrodkowanie i nasza defensywa wybija piłkę.
5' Gol dla Stali. Kontra gospodarzy. "Stalówka" wymieniła kilka szybkich podań, które zakończyły się uderzeniem Adriana Dziubińskiego. Były zawodnik Broni strzelił niemal do pustej bramki. Stal 1 Radomiak 0.
4' Pierwsza składna akcja Radomiaka. "Zieloni" przedzierali się prawym skrzydłem, ale wywalczyli tylko aut.
2' Faul Hodowanego w środku pola.
1' Radomiak zaczyna od środka.

15 Rozpoczyna się prezentacja zespołów.

14.55 Spotkanie zostanie rozegrane na terenie neutralnym, czyli na stadionie Stal Rzeszów. Wszystko ze względu na remont obiektu w Stalowej Woli.

14.45 Zapraszamy na relację LIVE z meczu 10. kolejki II ligi, w którym Stal Stalowa Wola zmierzy się z Radomiakiem Radom.

Stal Stalowa Wola: Brylewski - Zalepa, Korczyński, Gębalski, Stąporski, Stelmach, Sobotka, Bukowiec, Jarosz, Dziubiński, Janiszewski

Radomiak Radom: Gostomski - Jakubik, Klabnik, Świdzikowski, Hodowany, Cupriak, Colina, Filipowicz, Mazan, Brągiel, Leandro

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjIiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+