Gryf Wejherowo - Radomiak Radom 1:1 (zapis relacji LIVE)

Gryf Wejherowo - Radomiak Radom 1:1
Bramki: Wicon 4' - Leandro 70'

90' Rożny ostatnia szansa dla "Zielonych".
90' Chaos na boisku. Chyba Radomiak już nie da rady.
90' Zmiana w Gryfie. Schodzi Maciejewski, wchodzi Jakub Ptak.
90' Gryf na spalonym. Trwa doliczony czas gry.
90' Karny dla Radomiaka! Jednak nie. Sędzia zmienił decyzję.
90' Kolejny rzut rożny dla Radomiaka.
89' Było blisko! Cupriak do Jabłońskiego. A nasz skrzydło zatrzymany przez bramkarza. Tylko róg. Kolejna szansa. Mazan strzelał, Leleń łapie. Ciągle 1:1.
87' Akcja Gryfa. Strzał gospodarzy i róg dla Wejherowa. Radomiak przy piłce.
86' Strzał Leo. Ale sędzia dopatrzył się spalonego.
84'  Okuniewicz zmienia Gierszewskiego.
84' Radomiak naciska. Gryf broni się jak potrafi, raz za razem przerywając grę.
80' Hodowany wychodził z kontrą, ale za długo holował piłkę i w efekcie stracił futbolówkę.
80' Urwał się Gierszewski i uderzył na radomską bramkę. Gostomski wybija na rzut rożny.
79' Leandro na spalonym.
76' Jabłoński wywalczył rzut rożny. Kontra Gryfa, ale Mazan mądrze przerywa faulem.
75' Kwadrans do końca spotkania. Radomiak ma jeszcze 15 minut na zdobycie zwycięskiego gola.
72' Leo z 35 metrów. Leleń wybija na róg. Słabe rozegranie rzutu rożnego i piłka w rękach golkipera gospodarzy.
72' Szybka akcja Gryfa. Na szczęście Agu przejął piłkę.
70' GOLLL! Szybka akcja Radomiaka i Leandro strzałem głową pokonuje Dawida Lelenia. Radomiak 1 Gryf 1.
68' Leo po ziemi. Bardzo niedokładnie.
68' Leo odgrywał z pierwszej piłki, ale był faulowany. dla Kamińskiego.
67' Schodzi Damian Jakubik, wchodzi Dawid Jabłoński.
66' Gierszewski z dystansu. Na szczęście piłka zeszła mu z nogi i poszybowała daleko obok bramki.
66' Mazan uderzał, ale sędzia dopatrzył się przewinienia słowackiego pomocnika.
64' Gryf w natarciu.
63' Radomiak wychodził z kontrą. Niestety obrońcy szybsi od Leandro.
62' Niepotrzebny faul Agu przy wyprowadzaniu piłki. To będzie szansa dla Gryfa.
61' Gabor huknął z dystansu. Gostomski broni z największym trudem.
60' Kolejna próba "Zielonych" Winsztal wygrywał w pole karne, ale Cupriak nie sięgnął piłki.
58' Akcja Radomiaka, ale Leleń łapie piłkę.
57' Będzie rożny dla Radomiaka. Słaba wrzutka.
54' Jeden z naszych faulował w polu karnym Gryfa. Gospodarze zaczynają od bramki.
52' Schodzi Jacek Wicon, wchodzi Michał Trąbka. Mikołaj Gabor zmienia Brzuzę.
51' Kontra Gryfa. I dla Jakubika.
51' Rożny dla Radomiaka.
49' Jakubik z dystansu, ale nad bramką.
46' Radomiak zaczyna z dwoma zmianami. Na boisku widzimy Kamila Cupriaka i Patryka Winsztala. Nie grają już za to Maciej Filipowicz i Simon Colina.
46' Wracamy do gry.

* W rozgrywanym równolegle meczu GKS Jastrzębie przegrywa do przerwy z Olimpią Elbląg 0:1. Natomiast w pierwszym sobotnim spotkaniu II ligi Błękitni Stargard zremisowali z Wisłą Puławy 0:0.

45' Koniec pierwszej połowy. Jak na razie Radomiak przegrywa 0:1. Bramkę dla Gryfa zdobył już w 4. minucie gry Jacek Wicon.
45' Sędzia doliczył jedną minutę.
45' Akcja Radomiaka. Wszystko się w niej dobrze układało, aż do strzału. Tego najważniejszego zabrakło.
41' Kolejne faule "Zielonych". Jak na razie radomianie nieco bezradni.
39' dla Macieja Filipowicza.
38' Colina zagrał wysoko podniesioną nogą. Gwizdek arbitra i okazja dla Gryfa. Ok. 25 metrów od radomskiej bramki. Agu ofiarnie w murze. I Leo wychodził z kontrą.
36' Leo przedarł się w środku pola. Brazylijczyk zobaczył dobrze ustawionego Petera Mazana i podał do Słowaka. Niestety ten nie przyjął piłki.
34' Leo zagrał ręką w środku pola.
33' Jakubik wpadł w pole karne Gryfa. Niestety boczny obrońca Radomiaka mimo dużych chęci nie zdołał nic z tej akcji wycisnąć i ostatecznie stracił piłkę.
31' Drużynowa akacja "Zielonych", ale jego wrzutka w pole karne padła łupem Lelenia.
30' Radomiak walczy w środku pola, ale jak na razie widocznie nie klei się gra naszym zawodnikom.
28' Rolinc naciskał Lelenia, a ten wybił piłkę w aut.
27' Agu ratuje "Zielonych". Kontrę napędzał Mazan, ale został sfaulowany.
26' Faul Mazana w środku pola.
25' Agu w aut. Radomiak jak na razie tłamszony przez Gryfa.
24' Znowu było groźnie. Gostomski na róg. Radomiak wybija.
22' Ufff...Radomiak w ogromnych opałach. Gigantyczne zamieszanie w radomskim polu karnym. Trzech zawodników Gryfa próbowało z najbliższej odległości wepchnąć piłkę do bramki, ale ostatecznie futbolówka wylądowała w rękach naszego bramkarza. Przy wyprowadzaniu piłki Gostomski został sfaulowany.
21' Kolejny rożny dla Gryfa.
20' Colina w pole karne, ale kompletnie mu to zagranie nie wyszło. Leleń od bramki.
19' Filipowicz faulowany. Będzie okazja na dobre dośrodkowanie.
17' Gostomski piąstkuje po rzucie rożnym. Radomiak wychodził z kontrą, ale Hodowany został zatrzymany.
16' Gierszewski pada w radomskim polu karnym. Na szczęście sędzia nie użył gwizdka.
15' Rolinc walczył w środku pola, ale stracił piłkę.
12' Długa piłka od Jakubika do Leandro, ale Leo źle przyjął piłkę i Leleń zaczyna od bramki.
11' Leo po ziemi. Jego uderzenie zablokowane i kontra Gryfa. Brzuza sprzed pola karnego, ale obok słupków.
10' Kolejny faul na naszym zawodniku. W narożniku pola karnego.
9' Hodowany do Rolinca, ale czeski napastnik blokowany.
8' Filipowicz spróbował z daleka, ale uderzył wysoko nad poprzeczką.
7' Faulowany Leo. Będzie okazja do odrobienia strat.
4' Gol dla Gryfa. Radomiak przegrywa 0:1. Wicon wykończył akcję gospodarzy.
2' Gostomski zaczyna od bramki.
1' Radomiak zaczyna od środka.

15.55 Przed meczem zapraszamy do lektury wywiadu z Leandro Rossim. W rozmowie z nami brazylijski snajper Radomiaka zdradza kulisy swojego pozostania w Radomiu. Opowiada o atmosferze w szatni oraz o tym co najbardziej lubi w naszym kraju i jakiego słowa nigdy nie wypowie. Całą rozmowę można znaleźć TUTAJ

15.50 Znamy już wyjściowy skład Radomiaka. W porównaniu do meczu z MKS-em Kluczbork w pierwszej "11" "Zielonych" doszło do dwóch korekt. W zestawieniu brakuje kontuzjowanego Matthieu Bemby, którego zastąpił Simon Colina. Na ławce zasiadł natomiast Dariusz Brągiel, a w jego miejsce zagra wracający do zdrowia Leandro Rossi.

15.45 Przed tym spotkaniem oba zespoły są w odmiennych nastrojach. Radomiak z 19 punktami na koncie przewodzi ligowej tabeli. Natomiast Gryf z dorobkiem 6 "oczek" zajmuje miejsce w strefie spadkowej.

15.40 Zapraszamy do śledzenia relacji LIVE z meczu 8. kolejki II ligi, w którym Gryf Wejherowo zmierzy się z Radomiakiem Radom. Relację na żywo przeprowadzi dla Państwa Krzysztof Domagała.

Gryf Wejherowo: Leleń - Kamiński, Nadolskis, Brzuzy, Wicki, Wicon, Goerke, Maciejewski, Kołc, Regliński, Gierszewski

Radomiak Radom: Gostomski - Jakubik, Klabnik, Świdzikowski,. Hodowany, Mazan, Agu, Colina, Filipowicz, Leandro, Rolinc