Drutex-Bytovia Bytów - Radomiak Radom 4:0 (zapis relacji)

Drutex-Bytovia Bytów - Radomiak Radom 4:0
Bramki: Gonzalez 11', Klichowicz 33', Surdykowski 44' i 68'

90'+7 Koniec meczu. Radomiak przegrywa w Bytowie 0:4. Mecz rewanżowy zostanie rozegrany za tydzień w Radomiu.
90'+5 Ostry faul Szymona Stanisławskiego i
90'+4 Długa piłka w pole karne, ale gospodarze wybijają.
90'+2 Długa wrzutka Świdzikowskiego. Najwyżej do piłki wyskoczył Oszmaniec.
90' Sędzia doliczył siedem minut.
89' dla Mateusza Klichowicza. Chyba za uderzenie Mateusza Stąporskiego.
86' Gospodarze w ataku, ale strzał Wolskiego wysoko ponad bramką.
85' Ofensywny faul Radomiaka.
84' Zmiana w Radomiaku. Szymon Stanisławski zmienia Pawła Tarnowskiego.
84' Rożny dla Radomiaka.
83' Centrostrzał gospodarzy. Na szczęście Szady sobie poradził.
81' dla Davida Kwieka i Jakuba Bąka.
80' Tym razem za mocna piłka i Adrian Szady zaczyna od bramki.
80' Spychała faulował Wilczyńskiego. Gospodarze będą mieli szansę na kolejne dośrodkowanie.
79' Brągiel dał się wypchnąć z pola karnego. Gospodarze zaczną od autu.
76' Faul Stąporskiego.
75' Pierwsza zmiana w Radomiaku. Schodzi Leandro Rossi wchodzi Dariusz Brągiel.
75' Schodzi Gonzalez, wchodzi Lukas Bielak.
74' Problemy zdrowotne Frana Gonzaleza.
72' Tarnowski stracił piłkę w polu karnym.
69' Jakub Bąk zmienia Jakuba Wilka.
68' Kolejny gol dla gospodarzy. W niegroźnej sytuacji w polu karnym odnalazł się Janusz Surdykowski i ponownie pokonał Adriana Szadego. Bytovia 4 Radomiak 0.
67' Rożny dla Radomiaka. Mocne dogranie, ale Oszmaniec wybija.
65' Kwiek na wolne pole do Tarnowskiego, ale Oszmaniec miał bliżej do piłki.
63' Mateusz Oszmaniec zmienia Michała Szromnika.
61' Kontuzja Michała Szromnika. Bramkarz z Bytowa najprawdopodobniej nie będzie mógł kontynuować gry.
60' Kwiek w pole karne, ale Bytovia wybija.
58' Leandro odzyskał piłkę i dał się sfaulować tuż przed polem karnym rywali.
54' To musi być gol! Tarnowski do Stąporskiego. Ten był sam na sam z bramkarzem, ale lepszy okazał się Szromnik. Tylko rożny dla Radomiaka. Złe zagranie w pole karne i Szrmonik zacznie od własnej bramki.
53' Dwójkowa akcja Tarnowskiego i Spychały, ale radomianie stracili piłkę.
52' Leo cofnął się na własną połowę. Przejął piłkę i dał się sfaulować.
50' Po rożnym Sulkowski stracił piłkę. Na szczęście gospodarze nie wyszli z kontrą.
49' Leandro uderzył z pogranicza pola karnego. Szromnik broni z największym trudem i tylko rożny dla Radomiaka.
48' Rożny dla Bytovii. Tym razem nic z tego nie wyszło.
47' Wilk wprost w Adriana Szadego.
47' Faul Bemby na Klichowiczu.
46' Wracamy do gry. Oby lepszej w wykonaniu Radomiaka!

45' Koniec pierwszej połowy. Radomiak przegrywa 0:3...
45' Sędzia doliczył minutę.
44' Kolejny gol dla gospodarzy. Radomiak po raz kolejny nie radzi sobie przy rzucie rożnym. Tym razem Adriana Szadego pokonał Janusz Surdykowski. Bytovia 3 Radomiak 0.
43' Niebezpiecznie pod radomską bramką. Tylko rożny dla gospodarzy.
43' Świdzikowski wyjaśnia.
40' Rożny dla Radomiaka. I jeszcze jeden. I jeszcze jeden. Nic z tego nie wyszło. Szromnik od bramki.
38' Mocna centra Kwieka. Niestety nikt tego nie zamknął.
35' Mogła być błyskawiczna odpowiedź Radomiaka. Ale Stąporski trafia w słupek.
33' Gol dla Bytovii. Po rzucie rożnym najlepiej w polu karnym zachował się Mateusz Klichowicz. Bytovia 2 Radomiak 0.
33' Uff. Było blisko gola samobójczego, ale ostatecznie piłka po główce Świdzikowskiego poszybowała na kolejny róg.
32' Rożny dla gospodarzy.
30' Kwiek próbował zagrać z pierwszej piłki, ale jego podanie nie dotarło do kibiców.
27' Było blisko! Kwiek w pole karne. Było dużo zamieszanie, ale nikt nie wepchnął piłki do pustej bramki. Przy tej interwencji ucierpiał bramkarz Bytovii.
25' Bemba stracił tuż przed polem karnym rywali.
23' Nieudana centra Sulkowskiego.
22' Krosowe zagranie Leo do Stąporskiego, a Mateusz wywalczył rzut rożny.
20' Teraz w ataku gospodarze, ale defensywa Radomiaka gra bez błędu.
19' Składna akcja Radomiaka, ale Bemba nie przejął piłki w polu karnym.
18' Wacławczyk na spalonym.
17' Szady zaczyna od bramki.
15' Kolejny faul. Tym razem zatrzymany Leo.
13' Spychała faulowany pod własnym polu karnym.
11' Gol dla Bytowa. Dośrodkowanie z rzutu wolnego. Pogubiła się defensywa Radomiaka i niepilnowany w polu karnym odnalazł się Fran Gonzalez. Bytovia 1 Radomiak 0.
9' Leo na spalonym.
8' Sulkowski w pole karne, ale wprost w ręce Michała Szromnika.
7' Bytovia złapana na spalonym.
5' Akcja Radomiaka. Piłka w pole karne, ale naszego zawodnika uprzedził Fran Gonzalez.
4' Złe podanie i Bytovia od bramki.
3' Kwiek w pole karne, ale Bąk wybija na rzut rożny.
2' Świdzik przejął i podał do Stąporskiego. Ten pognał do przodu i podał do Bemby. Nasz zawodnik sfaulowany przed polem karnym.
1' Za długa piłka gospodarzy i Szady zaczyna od bramki.
1' Zaczynamy. Drutex-Bytovia Bytów od środka!

16.58 A jednak zmiana w radomskiej bramce. W pierwszym składzie wyjdzie Adrian Szady. Piotr Banasiak podczas rozgrzewki kontuzji doznał Piotr Banasiak i w ostatniej chwili zastąpił go Adrian Szady.

16.56 Rozgrzewka zakończona. Za chwilę prezentacja zespołów i początek spotkania.

16.50 Dziś rozegrane zostanie pierwsze spotkanie barażowe. Rewanż planowany jest za tydzień w Radomiu. Dokładnie w niedzielę (18 czerwca) o godz. 15

16.40 Znamy składy, w których wystąpią oba zespoły. Robert Podoliński nieco zaskoczył stawiając w bramce na Piotra Banasiaka, a nie Adriana Szadego. Natomiast nawet na ławce rezerwowych zabrakło miejsca dla Kamila Cupriaka.

16.30 Zapraszamy na relację LIVE z pierwszego meczu barażowego o awans do I ligi, w którym Drutex-Bytovia Bytów zmierzy się z Radomiakiem Radom. Spotkanie rozpocznie się o godz. 17, a relację LIVE przeprowadzi dla Państwa Krzysztof Domagała.

Drutex-Bytovia Bytów: Michał Szromnik - Wojciech Wilczyński, Krzysztof Bąk, Fran Gonzalez, Sebastian Kamiński, Michał Rzuchowski, Jakub Wilk, Mateusz Klichowicz, Bartosz Wolski, Kamil Wacławczyk, Janusz Surdykowski

Radomiak Radom: Adrian Szady - Michał Grudniewski, Maciej Świdzikowski, Mateusz Spychała, Bartosz Sulkowski, Mattheiu Bemba, David Kwiek, Leandro Rossi, Mateusz Stąporski, Paweł Tarnowski

Bytovia: Mateusz Oszmaniec, Jakub Bąk, Bartłomiej Poczubut, Lukas Bielak, Jakub Serafin, Alen Ploj, Omar Monterde

Radomiak: Piotr Banasiak, Chinonso Agu, Dariusz Brągiel, Simon Colina, Maciej Filipowicz, Piotr Gurzęda, Szymon Stanisławski