Radomiak Radom - GKS Bełchatów 4:1 (zapis relacji LIVE)

Radomiak Radom - GKS Bełchatów 4:1
Bramki: Cupriak 8', Agu 23', Tarnowski 45', 75' Stanisławski - Klepczyński 12'

90'+4 Koniec meczu. Radomiak wygrywa z GKS-em Bełchatów 4:1.
90'+4 Sulkowski jeszcze pokusił się o rajd, ale zatrzymał akcję.
90'+2 Tempo wyraźnie siadło. Obie drużyny czekają już na koniec spotkania.
90' Sędzia doliczył 4 minuty.
90' Mecz powoli dobiega końca.
87' Szady wybija przed siebie, ale dobitka już nad poprzeczką.
86' dla Mateusza Spychały.
86' Zmiana w GKS-ie. Schodzi Marcin Ryszka, wchodzi Mikołaj Bociek.
85' Strzał gości. Wprost w Adriana Szadego.
82' Jeden z naszych padł w polu karnym, ale sędzie nie dopatrzył się faulu.
81' Próba technicznej sztuczki Stanisławskiego, ale nic z tego nie wyszło.
79' Schodzi Kamil Cupriak, wchodzi Maciej Filipowicz.
78' Rajd Brągiela. Darek wpadł w pole karne i podał do Mikołajczaka, ale ten nieczysto trafił w piłkę.
78' Zmiana w GKS-ie. Schodzi Bartłomiej Bartosiak, wchodzi Szymon Zgarda.
75' Golll dla Radomiaka. Nasi wyszli z kontrą Mikołajczak podał na czyste pole do Stanisławskiego, a ten z zimną krwią pokonał bramkarza z Bełchatowa. Radomiak 4 GKS 1.
73' Trzecia zmiana w Radomiaku. Schodzi Matthieu Bemba, wchodzi Radosław Mikolajczak.
71' Będzie okazja do wrzutki dla GKS-u. Defensywa Radomiaka wyjaśnia.
68' Schodzi Pawel Tarnowski, wchodzi Szymon Stanisławski. A w GKS-ie schodzi Aghvan Papikyan, wchodzi Przemysław Zdybowicz.
67' Sulkowski uderzył w mur.
65' Kolejny faul. dla Roberta Pisarczuka.
63' To powinien być gol numer cztery. Bemba do Coliny. Ten stanął oko w oko z bramkarzem, ale uderzył prosto w niego. Do wybitej piłki dopadł jeszcze Tarnowski, ale jego strzał również został wybroniony.
61' Głupi faul Brągiela i
60' Sulkowski zdecydował się na strzał z 30 metrów. Piłka po ziemi zmierzała w światło bramki. Ale Bruchajzer to wyłapał.
59' Colina zatrzymany faulem. dla Patryka Rachwała.
58' Szansa gości. Uderzenie nad poprzeczką radomskiej bramki.
57' Faul w środku pola.
54' Fatalny błąd Bemby. Nie dość, że zatrzymał kontrę Radomiaka to jeszcze stracił piłkę, co pozwoliło gościom wyjść z atakiem. Na szczęście oni też się pogubili.
53' Tarnowski wychodził z kontrą. Chciał podać do Brągiela, ale ten został sfaulowany. Sędzia faulu się nie dopatrzył.
51' Zmiana w Radomiaku. Schodzi Mateusz Stąporski, wchodzi Dariusz Brągiel.
50' Stąporski faulował przy walce o piłkę.
48' Cupriak ucierpiał i zwija się z bólu.
46' Gramy.
46' Zmiana w GKS-ie schodzi Daniel Ciechański, wchodzi Paweł Zięba.

45' Koniec pierwszej połowy
45' GOLLL!!!! Piękna kontra Radomiaka.. Agu podawał na wolne pole do Pawła Tarnowskiego, a ten wpadł w pole karne i uderzył w samo okienko! Radomiak 3 GKS 1.
44' Strzał gości. Wprost w Szadego.
43' Faul w środku pola.
41' Piotr Witasik szukał karnego. Sędzia nie dał się nabrać i dał mu
39' Szady o mało nie wpuścił piłki do własnej bramki. Na szczęście tylko rożny. Niecelne uderzenie gości.
37' I znowu Radomiak. Tym razem dogrywał Stąporski, ale do nikogo. W odpowiedzi GKS. Ciechański wpadł w nasze pole karne, ale Szady rzucił mu się pod nogi i skasował akcję gości.
36' Bemba po ziemi w pole karne, a tam z piłką minął się Stąporski. Szkoda, bo mogło być 3:1.
35' Prawie doszło do rękoczynów na boisku. Tak Agu walczył o piłkę. Sędzia uspakaja zawodników.
34' Aghvan Papikyan kopnął w twarz Agu. Może mówić o sporym szczęściu, bo zasłużył na czerwoną kartkę.
32' Kolejny strzał Radomiaka. Tym razem swoich sił próbował Cupriak. Zabrakło niewiele.
30' Faul w środku pola. GKS przy piłce.
27' dla Stąporskiego. Za dyskusję z sędzią.
26' Kolejna akcja Radomiaka. Colina wpadł w pole karne i wywalczył rzut rożny. Tym razem nic z tego nie wyszło, bo "Zieloni" faulowali w walce o pozycję.
25' Radomiak wybił, a Stąporski dał się sfaulować.
24' Rożny dla gości.
23' GOLLL!!!! Co tam się działo. Gigantyczne zamieszanie w polu karnym GKS-u. Piłka odbiła się od kilku zawodników aż wypadła poza "16" do ustawionego tam Chinonso Agu. Nigeryjczyk bez namysłu uderzy wprost w okienko bramki gości. Radomiak 2 GKS 1
21' Rożny dla Radomiaka. I będzie jeszcze jedna okazja na dośrodkowanie.
* Tymczasem w Niepołomicach skończył się mecz, a Puszcza sensacyjnie przegrała z Wartą Poznań 1:2.
19' Będzie kolejny stały fragment dla gości.
16' Rożny dla gości. Pogubili się i Szady zaczyna od bramki.
14' Była szansa dla Radomiaka. Najpierw dośrodkowanie z prawej, potem z lewej, ale ostatecznie piłka wyszła poza plac gry.
13' Stąporski wychodził z kontrą, ale został zatrzymany faulem. dla Marcina Ryszki.
12' Błyskawiczna odpowiedź gości. Błąd defensywy Radomiaka i z najbliższej odległości do bramki trafia Adrian Klepczyński. Radomiak 1 GKS 1.
8' Golll dla Radomiaka! Dobra wrzutka z rzutu rożnego i w zamieszaniu w polu karnym najlepiej odnalazł się Kamil Cupriak. Radomiak prowadzi 1:0.
8' GKS blisko bramki samobójczej. Tylko rożny dla Radomiaka,
5' Stąporski niebezpiecznie dryblował w okolicach własnej "16", ale na szczęście nie stracił piłki.
2' Pierwszy atak Radomiaka, ale zatrzymany w okolicach pola karnego gości.
1' Radomiak zaczyna.

18.27 Rozpoczyna się prezentacja. Za chwilę początek spotkania.

18.20 W pozostałych meczach 31. kolejki II ligi Puszcza Niepołomice dosyć niespodziewanie przegrywa na własnym obiekcie z Wartą Poznań 0:2. W tym meczu jest 64. minuta.

18.15 Rozgrzewka powoli dobiega końca. Początek spotkania za 15 minut.

18.10 Przed tym spotkaniem Radomiak zajmuje 4. miejsce w tabeli ze stratą sześciu punktów do trzeciej Puszczy. Natomiast GKS jest 9. i ma sześć punktów przewagi nad strefą spadkową.

18.05 W meczu pierwszej rundy pomiędzy tymi zespołami Radomiak wygrał 1:0 po bramce Leandro Rossi.

18.00 Ze Stadionu Miejskiego w Radomiu wita się z Państwem Krzysztof Domagała. Zapraszam na relację LIVE ze spotkania 31. kolejki II ligi, w którym Radomiak Radom zmierzy się z GKS-em Bełchatów. Początek spotkania o godz. 18.30.

Radomiak Radom: Adrian Szady - Mateusz Spychała, Michał Grudniewski, Kamil Kościelny, Bartosz Sulkowski, Chinonso Agu, Matthieu Bemba, Kamil Cupriak, Simon Colina, Mateusz Stąporski, Paweł Tarnowski

GKS Bełchatów: Kamil Bruchajzer - Marcin Grolik, Bartłomiej Bartosiak, Daniel Ciechański, Dawid Flaszka, Adrian Klepczyński, Aghvan Rachwał, Marcin Ryszka, Robert Pisarczuk, Piotr Witasik

Radomiak: Piotr Banasiak, Radosław Mikołajczak, Szymon Stanisławski, Dariusz Brągiel, Maciej Filipowicz, Leandro Rossi, Bartosz Zakrzewski

GKS: Paweł Lenarcik, Mateusz Szymorek, Mikołaj Bociek, Paweł Zięba, Szymon Zgarda, Adam Nowak, Przemysław Zdybowicz