Radomiak Radom, klub sportowy Radomiak podpisał kontrakt z nowym napastnikiem! - Radomiak - Co za dzień
baner

Radomiak podpisał kontrakt z nowym napastnikiem!


Radomiak Radom po zakontraktowaniu dwóch piłkarzy, Hiszpana Simona Colinę Domingueza i Macieja Wojczuka, w środę (11 stycznia) podpisał kontrakt z napastnikiem Damianem Szpakiem!


Najświeższe wiadomości sportowe z Radomia i regionu znajdziesz na profilu Sport.Cozadzien.pl na Facebooku - TUTAJ.


W środę (11 stycznia) 23-letni napastnik Damian Szpak podpisał kontrakt z klubem RKS Radomiak Radom. Zawodnik ostatnie pół roku spędził w Motorze Lublin, a wcześniej był zawodnikiem Górnika Łęczna i Orląt Radzyń Podlaski.
baner

- Przychodzę do Radomiaka żeby pomóc w awansie do I ligi. Wiadomo, że każdy w Radomiu na niego czeka. Mam także nadzieję, że dołożę kilka bramek. Jestem po rozmowie z fizjoterapeutą i można powiedzieć, że już normalnie trenuję z drużyną, co prawda muszę bardziej uważać. Przede mną kilka treningów indywidualnych, ale myślę, że już w przyszłym tygodniu będę trenować w pełni na boisku - powiedział za pośrednictwem oficjalnej strony klubu Radomiaka Radom, tuż po podpisaniu kontraktu Damian Szpak.

Po zakontraktowaniu wcześniej Simona Colinę Domingueza oraz Macieja Wojczuka, Damian Szpak stał się trzecim nabytkiem drużyny Vernera Lićki. Radomiak Radom w sobotę (7 stycznia) rozpoczął przygotowania do rundy wiosennej II ligi, a od poniedziałku (10 stycznia) trenuje już na boiskach ze sztuczną nawierzchnią.  

Najświeższe wiadomości sportowe z Radomia i regionu znajdziesz na profilu Sport.Cozadzien.pl na Facebooku - TUTAJ.


Adam Kurasiewicz (a.kurasiewicz[at]cozadzien.pl) / źródło: radomiak.pl


Wasze komentarze


Reklama
Polecany artykuł

Kup bilet na ostatni tegoroczny mecz Radomiaka! Bilety na niedzielny mecz z Radomiaka Radom z Siarką Tarnobrzeg są już dostępne w...

x